Çözüldü HP Pavilion - 15-EC0012NT sisteme HDD takılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Specialized

Kilopat
Evet başlıkta yazdığım gibi HP Pavilion - 15-EC0012NT bilgisayarımda orijinal halinden gelen bir 256 GB'lık SSD var. Buna ayrı olarak eski bir HDD mi takabilir miyim? Fazladan bir port bulunuyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraf atar mısınız?
bir yarım saat bir saate atmaya çalışacağım teşekkürler yardımınız için tekrardan
Fotoğraf atar mısınız?
şimdilik internetten bulabildiğim böyle bi görsel var bunun aynısı olması lazım bir tek sağ üstteki boş yerde ssd var sanırım
hpdisassembly.jpg

Son düzenleme:
bir yarım saat bir saate atmaya çalışacağım teşekkürler yardımınız için tekrardan

şimdilik internetten bulabildiğim böyle bi görsel var bunun aynısı olması lazım bir tek sağ üstteki boş yerde ssd var sanırım Eki Görüntüle 1077122
İnternette benzer modellere de baktım, İşaretlediğim kısıma HDD takabilirsiniz;
Inkedhpdisassembly_LI.jpg

Kablo da oraya dahil gibi duruyor.

Baştan söyleseydiniz ya. Harici olarak takmak için HDD kutusu gerekiyor. O konuda fazla bilgim yok, yeni konu açarak öneri isteyin.

Ya aslında ayrı olarak yazmıştım ama sağlık olsun. Teşekkürler yine yardımınız için, kusura bakmayın uğraştırdım.

Edit: Biraz araştırma sonucu HDD kutusunun olduğunu gördüm, içi boş olarak geliyor. SSD+HDD takabilirsiniz. Konu kapanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı