HP Pavilion 15-EC2021NT alınır mı?

8900 TL'ye bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Sizce hala bu fiyata alınır mi?
Evet, alınabilecek bir cihaz çünkü o fiyata piyasada 1650, 1650 Ti'lı sistemler var. 3050'li sistemler ise Monster, Casper gibi yerli markalarda var. Onların ise kalitesi ortada zaten. Kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Arkadaşlar Merhabalar,
HP Pavilion Gaming Notebook 15-ec2021nt kullananlardan yorum alabilir miyim. YouTube gibi sitelerde bu model ile ilgili kullanım videosu vs hiç yok. Cihazı yeni aldım. Henüz kargoda. Çok büyük oyunlar oynama gibi bir amacım yok. Cod Mobile, PUBG vs gibi oyunları belki. Isınma ve fan ile ilgili durumlar nedir. Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar Merhabalar,
HP Pavilion Gaming Notebook 15-ec2021nt kullananlardan yorum alabilir miyim. YouTube gibi sitelerde bu model ile ilgili kullanım videosu vs hiç yok. Cihazı yeni aldım. Henüz kargoda. Çok büyük oyunlar oynama gibi bir amacım yok. Cod Mobile, PUBG vs gibi oyunları belki. Isınma ve fan ile ilgili durumlar nedir. Şimdiden teşekkür ederim.
Bende merak ediyorum

Merhaba cihazı kullanıyorum ve memnunum donanım olarak gayet tatmin ediyor dediğiniz oyunlar arasında bir tek pubg (steam)yi denedim en düşük ayarlarda 100-150 arası gidip geliyordu işlemci sıcaklığı da 90 dereceyi geçmedi. Genel olarak cihazın çok iyi bir soğutmaya sahip olduğunu düşünmüyorum ama yeterli seviyelerde.

Merhaba cihazı kullanıyorum ve memnunum donanım olarak gayet tatmin ediyor dediğiniz oyunlar arasında bir tek pubg (steam)yi denedim en düşük ayarlarda 100-150 arası gidip geliyordu işlemci sıcaklığı da 90 dereceyi geçmedi. Genel olarak cihazın çok iyi bir soğutmaya sahip olduğunu düşünmüyorum ama yeterli seviyelerde.
Hocam Laptop u alıp win 10 kuralı 24 saat geçti. Henüz tam bi kullanım olmadı, fakat pil %100 den hızlı bir şekilde düşüyor. Dediğim gibi henüz 3 - 4 saatlik bir oyun kullanımı falan olmadı ama bana bataryası hızlı tükeniyor gibi geldi. Sizde durum nasıl acaba? Bir müddet daha deneyeceğim. Eğer bataryasında fabrika çıkışlı bir sorun varsa HP ile görüşeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı