HP Pavilion 15 FPS sorunu

spudnski

Hectopat
Daha fazla  
Konu yanlış yere açmış olabilirim, kusura bakmayın.

Çatır çatır oynadığım oyunlarda 6-7 FPS alıyorum.
Bilgisayarda hiç bir sorun yok ama oyuna girince FPS düşüyor. Overclock yapmadım.
HP Pavilion 15 p211nt laptopu kullanıyorum. Ne yaptıysam düzeltemedim. İntel HD Graphics'i komple kapattım yine aynı.
Bütün sürücüler güncel.
Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia denetim masasını aç 3D ayarların yönetilmesinden Program ayarlarına tıkla orada özelleştirilecek program seçin olucak oradan FPS düşük aldığın oyunu seç onun altında bu program için tercih edilen grafik işlemciyi seçin olucak oo orada entegre grafik olucak sen onu yüksek performanslı Nvidia işlemcisine değiştir sorna onu seçtiğinde altta uygula olucak onua tıkla ve oldu mesela PES 2016 da 20-13 Fps alırken 60 sabit alıyorum NOT: benimde bilgisayar pavilion 15 haberin olsun bu sadece Nvidia ekran kartlı notebooklar için geçerli

Hp Pavilion 15-bc004nt laptopu kullanıyorum cs go oynarken fps 200 lerden birden 40 50 lere düşüyor ve kasmalar baslıyor ısı testinde değerler normal diger forumlardan yazan herşeyi de uyguladım teker teker çözüm bulamadım aynı sıkıntıları yaşayan yada çözümüne yardımcı olabilecek varsa yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı