HP Pavilion 15 termal macun yenileme

Eginli1986

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar HP Pavilion 15 laptopum var, termal macun yapmayı düşünüyorum. İçini açtım 4 5 sefer sorun yok. Elimden gelir o. Isı yerini de sökerim onda da sorun yok. Bana yardım eder misiniz yapanlar? Çok fazla sürmemek gerekiyor evet ama aynı laptopa yapanlar var mı arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Pavilion G6 da yaptım YouTube da illa videosu vardır termal macunu sadece kare veya dikdörtgen olan küçük yere sürmeye çalış ve bloğun vidalarını sökerken fark etmez ama kapatırken numaralarına göre sık zaten buraya kadar ulaştıysan başka bilmen gereken bir şey yok söktüğün şeyi takmayı unutma kolay gelsin.

HP Pavilion G6 da yaptım YouTube da illa videosu vardır termal macunu sadece kare veya dikdörtgen olan küçük yere sürmeye çalış ve bloğun vidalarını sökerken fark etmez ama kapatırken numaralarına göre sık zaten buraya kadar ulaştıysan başka bilmen gereken bir şey yok söktüğün şeyi takmayı unutma kolay gelsin.
Kardeşim çok teşekkür ederim.Denicem ben ama macun çok kaliteli olmasada olur galiba bilgisayacılarda satılanlardan 30 35 olanlardan

Geri
Yukarı