HP Pavilion 600 Bluetooth vs Pusat Gaming headset Lite

Turkish Kebab

Hectopat
Makaleler
6
Son düzenleme:
Samotne bıraktı maalesef.

Bu ürünler ses ve mikrofon anlamında sizin dediğiniz ürünlerden daha üstündür.

Bluetooth isterseniz burada bütçe dahilinde olan kulak içi kulaklıklara bakmanızı tavsiye ederim.

@TÇB.

Samotne bıraktı maalesef.

Bu ürünler ses ve mikrofon anlamında sizin dediğiniz ürünlerden daha üstündür.

Bluetooth isterseniz burada bütçe dahilinde olan kulak içi kulaklıklara bakmanızı tavsiye ederim.

@TÇB.
Redragon güzele benziyor. Fakat Pavilion 600'de ses gelmede gecikme vs. olur mu? Veya Mikrofondan ses gitmeme? Eğer ses de kasılabiliyorsa bluetooth benim için daha uygun. Kulak içi kullanamıyorum.

Redragon güzele benziyor. Fakat Pavilion 600'de ses gelmede gecikme vs. olur mu? Veya mikrofondan ses gitmeme? Eğer ses de kasılabiliyorsa Bluetooth benim için daha uygun. Kulak içi kullanamıyorum.

Bluetooth olan ürünlerde çok gelişmiş olmadığı sürece oyunlarda gecikme gözükebilir.

Bazı kulak içi kulaklıklarda oyun modu ile gecikme düşebiliyor. Bu bütçede bence hiç Bluetooth ürün aramayın oyun oynayacaksanız.

Bluetooth olan ürünlerde çok gelişmiş olmadığı sürece oyunlarda gecikme gözükebilir.

Bazı kulak içi kulaklıklarda oyun modu ile gecikme düşebiliyor. Bu bütçede bence hiç Bluetooth ürün aramayın oyun oynayacaksanız.
O zaman Pavilion 600 elendi. Redragon markasını hiç duymadım. Güvenilir mi?

Peki Pusat ile ne gibi farkları var? Pusat almazsam pişman olur muyum? Veya alırsam. @Shuichi Tatsuo

Stokta olmayan bir Pusat ayrıca ergonomik olduğunu düşünmüyorum.

Redragon veya H2016D çok daha iyi bu üründen ayrıca.

Pişman olmazsınız daha iyi ses kalitesi sunan bir ürün alırsınız.

Destek ile konuştum haftaya geliyor. Teknik açıdan pek fark göremedim sanki?

Siz bilirsiniz ancak ben tercih etmem.

Hatta önerdiklerimden hiçbirini tercih etmem.

Kuponlar ile 26.54US $ 35% OFF|Mpow Air SE oyun kulaklığı 3.5mm kablolu kulaklık Surround ses oyun kulaklık gürültü önleyici mikrofon PS4 PC anahtarı oyun|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress bunu alırım çok daha üst kalite bir ses kalitesi ve mikrofon kalitesi bulnan bir ürün alırım.

Geri
Yukarı