HP Pavilion 800 Gaming klavye alınır mı?

Red Switch kullanıyor mebran değil yanlışınız var.
Net bir kaynak bulamadım ancak hepsiburada yorumlarında mekanik denmiş, MediaMarkt'ta klavye teknolojisinde standart yazıyor. Eğer gerçekten Cherry MX switch kullanılıyorsa hiç düşünmeden alabilirsiniz. Mekanik klavye switch teknolojisinin yaratıcısı Cherry MX'tir.

Eğer gerçekten Cherry MX switch kullanılıyorsa hiç düşünmeden alabilirsiniz. Mekanik klavye switch teknolojisinin yaratıcısı Cherry MX'tir.
Ama...
HP.
Neyse.
Bu arada amacım markayı kötülemek değil. Sıkıntı yaşamadıysanız herkes yaşamayabilir ancak çoğu kişi yaşadığı için önermiyoruz. HP'nin genelde laptopları ısınıyor.

Almanızı önermem. Sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Mesela bunda mekanik diye belirtilmiş. Membran gelme ihtimali yüksek. Hem bu fiyata, hem sıfır, hem de Cherry MX switchli bir klavye pek de mümkün gelmiyor kulağa. İnternetten alırsanız 14 gün iade hakkınız var isterseniz alın, mekanik çıkmazsa iade edersiniz.

Ayrıca ben Omen by HP Encoder kahverengi Cherry MX switch modelini kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir problem yaşamadım. Amazon US'te de oldukça övülmüş bir klavye.

Mesela bunda mekanik diye belirtilmiş. Membran gelme ihtimali yüksek. Hem bu fiyata, hem sıfır, hem de Cherry MX switchli bir klavye pek de mümkün gelmiyor kulağa. İnternetten alırsanız 14 gün iade hakkınız var isterseniz alın, mekanik çıkmazsa iade edersiniz.

Ayrıca ben Omen by HP Encoder kahverengi Cherry MX switch modelini kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir problem yaşamadım. Amazon US'te de oldukça övülmüş bir klavye.
Screenshot_20210506-201253.jpg

Screenshot_20210506-201520.jpg

Mesela bunda mekanik diye belirtilmiş. Membran gelme ihtimali yüksek. Hem bu fiyata, hem sıfır, hem de Cherry MX Switch'li bir klavye pek de mümkün gelmiyor kulağa. İnternetten alırsanız 14 gün iade hakkınız var isterseniz alın, mekanik çıkmazsa iade edersiniz.

Ayrıca ben Omen by HP encoder kahverengi Cherry MX Switch modelini kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir problem yaşamadım. Amazon Us'te de oldukça övülmüş bir klavye.

Mebran klavyelerde mavimsi beyaz anahtar olur mekanik hisli bir ses hisiyati verir bunda ASUS'un kullandığı charyy mix kullanıyor tek eksik tarafı Türkçe değil Türkçe olsaydı ASUS klavye fiyatında olurdu.

Şöyle bir baktığımda youtube'daki videoların hepsinde mekanik olduğu söylenmiş ve videolardaki klavye ile MediaMarkt sitesindeki fotoğrafta görünen klavye de uyuşuyor. İngilizce dizilim olması dışında her yönüyle inanılmaz uygun fiyatlı bir klavye gibi duruyor.

Edit: Farklı yerlerde mekanik hisli olduğu söylenmiş. Alıp deneyen, kullanan varsa merakımızı giderirse sevinirim.

Son düzenleme:
Şöyle bir baktığımda YouTube'daki videoların hepsinde mekanik olduğu söylenmiş ve videolardaki klavye ile MediaMarkt sitesindeki fotoğrafta görünen klavye de uyuşuyor. İngilizce dizilim olması dışında her yönüyle inanılmaz uygun fiyatlı bir klavye gibi duruyor.

Edit: Farklı yerlerde mekanik hisli olduğu söylenmiş. Alıp deneyen, kullanan varsa merakımızı giderirse sevinirim.

HP Türkiye ve Amazon Türkiye sitesinde kırmızı Switch yazıyor.

6183Gape9ML._AC_SL1500_.jpg

Merhabalar merak ettiğim ve bazı incelemelerde Cherry MX switch olduğu söylendiği için sipariş verip satın aldım ürünü. Outemu kırmızı switchlerle geliyor, tam bir hayal kırıklığı. Büyük enter tuşu var ancak Türkçe karakterler yok, UK klavye düzeni yani. Rainbow aydınlatması ve bilek desteği mevcut. Ayrıca enteresan bir ek özellik olarak klavyede kulaklık uzatma girişi var. Y splitter bile çıkıyor. Outemu switch bulunduğu ve fiyatı arttığı için şu anda çok mantıklı bir klavye seçeneği olduğunu söyleyemem. Ayrıca Omen by HP Encoder model diğer klavyeme kıyasla enteresan bir gecikme hissiyatı var. Kimseye almasını önermem.

Merhabalar merak ettiğim ve bazı incelemelerde Cherry MX Switch olduğu söylendiği için sipariş verip satın aldım ürünü. Outemu kırmızı Switch'lerle geliyor, tam bir hayal kırıklığı. Büyük enter tuşu var ancak Türkçe karakterler yok, UK klavye düzeni yani. Rainbow aydınlatması ve bilek desteği mevcut. Ayrıca enteresan bir ek özellik olarak klavyede kulaklık uzatma girişi var. Y splitter bile çıkıyor. Outemu Switch bulunduğu ve fiyatı arttığı için şu anda çok mantıklı bir klavye seçeneği olduğunu söyleyemem. Ayrıca Omen by HP encoder model diğer klavyeme kıyasla enteresan bir gecikme hissiyatı var. Kimseye almasını önermem.

Cherry mix Switch'ten sonra en iyi ikinci qutemu Switch'ler bir birine yakınlar hayal kırıklığından bahsetmişsin ama tam araştırma yapmamışsın kardeşim sana tavsiyem anlamadığın konularda bence böyle yorum yapman tuhaf olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı