HP Pavilion DV6 3029ET için hangi macOS sürümü kurulmalı?

turan12

Picopat
Arkadaşlar selam, kullanmakta olduğum bilgisayarım için hangi macOS sürümü uygun olur onu öğrenmek istiyorum.

Sistem özellikleri.
CPU 2, 53 GHz Intel Core i5-460M işlemci.
RAM 4 GB.
Ekran kartı ATI Mobility Radeon HD 5650 ekran kartı ve Intel HD Graphics.
Ağ kartı atheros ar9285.

Siteminizin özellikleri düşük macOS verimsiz çalışabilir size tavsiyem eğer sürekli oyun oynama gibi takıntınız yoksa Linux'a yönelmenizi tavsiye ederim hafif Linux dağıtımları bilgisayarınızı rahatlatıcaktır önerdiğim dağıtımlar Linux Mint xfce, Kubuntu, Lubuntu. Linux istemiyorsanız Windows 8.1 Home Single Language öneririm.

Siteminizin özellikleri düşük macOS verimsiz çalışabilir size tavsiyem eğer sürekli oyun oynama gibi takıntınız yoksa Linux'a yönelmenizi tavsiye ederim hafif Linux dağıtımları bilgisayarınızı rahatlatıcaktır önerdiğim dağıtımlar Linux Mint xfce, Kubuntu, Lubuntu. Linux istemiyorsanız Windows 8.1 Home Single Language öneririm.

Konuma cevap verdiğin için teşekkür ederim öncelikle oyun oynamayan birisiyim genelde sürekli yazılım yükler ya da değiştiririm bundan daha önce Mojave ve El Capitan kurdum ama dediğin gibi çok iyi olmadı şu an işletim sistemi olarak Windows 10 ve Windows 8.1 kurulu onların performansları gayet iyi ama nedense Mac işletim sistemi daha çok ilgimi çekiyor kimi arkadaşlar High Sierra veya sierra önermişlerdi ama High Sierra kuruldu fakat sora açılmadı neyse denerim yeni bir şeyler şu an elimde Toshiba Satellite L305 model bilgisayar var onun için iatkosml2 yazılım arıyorum acaba bilen var mı indirebileceğim herhangi bir yer ve hızlı inmesi de önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı