HP pavilion g6 - 1095st Harici Ekran Kartına Geçememe Sorunu

meertusta

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Windows 10'a geçtiğimden beri bir türlü değiştirilebilir grafikleri yapılandır sekmesini geri getiremedim denemediğim şey nerdeyse kalmadı ama yok. Win7'de iken bir sorunum yoktu ancak şimdi ekran kartları arasında geçiş yapamıyorum bu yüzden amd ekran kartı boş boş duruyor ne oyun oynuyorum ne bir şey yapabiliyorum. Nasıl çözeceğim mutlaka bilen vardır lütfen acil yardım bekliyorum.

Laptop model: HP pavilion g6 - 1095st
Ekran kartı: AMD Radeon HD6470m

Win10 AMD 15.7.1 sürücüsünü kurdunuz mu? Eğer kurmadıysanız performans alamazsınız. İlk önce DDU ile bütün ekran kartı sürücülerini silin. İlk başta Intel olmak üzere en güncel sürücüleri yükleyin daha sonra oyunları yüksek performansa alarak oynayın.

O sürücüyü kurduğum zaman yine görünmüyor geçiş yapamıyorum

yok mu bilen hiç kimse. sürücüleri kurduğumda grafik kartları arasında geçiş yapamıyorum. Catalyst yükleniyor ama içinde hiçbir ayar yok nerdeyse

Oyun yoğunluğuna göre biostan otomatik geçiş yapıldığını duydum .
Benimde benzer leptop var , sürücü driver tam yüklediğine eminseniz. Bu leptoplarda otomatik geçiş var . Manuel değil .
Driver yüklemeyi basardiysaniz otomatik geçecektir

Bu tür laptop modellerinde 2 ekran kart olur.
1; işlemci içinde 1 GB
2; harici ekran kart çipi

BIOS'ta otomatik geçiş kendi ayarlıyor.
Eger sürücü güncel olduğuna eminseniz kendi ihtiyaç duyduğunda geçiş yapacaktır.
Manuel ayarlama olmuyor maalesef
Merhaba arkadaşlar. Windows 10'a geçtiğimden beri bir türlü değiştirilebilir grafikleri yapılandır sekmesini geri getiremedim denemediğim şey nerdeyse kalmadı ama yok. Win7'de iken bir sorunum yoktu ancak şimdi ekran kartları arasında geçiş yapamıyorum bu yüzden amd ekran kartı boş boş duruyor ne oyun oynuyorum ne bir şey yapabiliyorum. Nasıl çözeceğim mutlaka bilen vardır lütfen acil yardım bekliyorum.

Laptop model: HP pavilion g6 - 1095st
Ekran kartı: AMD Radeon HD6470m
Bu tür laptop modellerinde 2 ekran kart olur.
1; işlemci içinde 1 GB
2; harici ekran kart çipi

BIOS'ta otomatik geçiş kendi ayarlıyor.
Eger sürücü güncel olduğuna eminseniz kendi ihtiyaç duyduğunda geçiş yapacaktır.
Manuel ayarlama olmuyor maalesef

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı