HP Pavilion G6 2203-et Performans Sorunu

MelihTMF

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar bilgisayarım Hp Pavilion G6 2203-et laptop özellikleri:
  • -i5 3210M
  • -8 GB DDR3 RAM
  • -HD 7670M Ekran Kartı
Şimdi benim asıl sorunum son 3 haftadır yaşadığım ve beni Windows 10'dan mahrum eden olay. Bilgisayarıma Windows 10 1809 temiz bir format attım (yeni SSD aldım) her şey güzel format bitti falan derken ekran kartı driveri yüklenirken mavi ekran verdi (AMD). Yeniden açılınca tekrar denedim yüklendi tüm driverları yükledim sonra oyuna gireyim dedim bir baktım eski performansının neredeyse %25'i falan. GPU kullanımı %40'ı geçmiyor. Neyse dedim Windows 8.1 denedim aynı sorun sonra Windows 7 yükledim bir baktım sorun yok ve overclock yaptım ekran kartıma. Şu an üst performansta çalıştırabiliyorum. Şimdi benim yakındığım konu, Windows 10 kullanmak istiyorum ama bu sorunlardan dolayı 3 haftadır Windows 7'deyim. Memnunun aslında ama en günceli en iyisidir mantığı var bende ondan rahat değilim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı