HP Pavilion G6 AMD Radeon ekran kartı güncellenmiyor

fjor

Decapat
Merhaba HP Pavilion G6 kullanıyorum, ekran kartım AMD Radeon 7600M. Sorunum şu şekilde: ekran kartımı güncelleyemiyorum ve güncelleme yarısındayken bilgisayar donuyor ve saatlerce aynı vaziyette bekliyor. DDU ile sürücüleri kaldırıp yeniden yüklemeyi denedim, netice alamadım. Forumdaki diğer konularda ki çoğu çözümü denedim fakat bu soruna bir çözüm bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Fabrika ayarlarına geri döndürme işlemi yaptınız mı? (Format)

Fabrika ayarlarına geri döndürme işlemi yaptınız mı? (Format)

Bilgisayara format atmadım, DDU ile driverlerı kaldırdıktan sonra kurmaya çalıştım. Format en son temmuz ayında attım aynı hatayı aldığım için genelde devre dışı bırakıyordum ekran kartını.

Verdiğim çözümlerin genelde işe yaraması gerekiyordu ancak format atıldığı takdir de bu hatanın meydana gelmesi donanım kaynaklı bir sorun olacağı yönünde çıkarım yapabilirim. Ama bu benim düşüncem. Konuyu sık sık öne çıkararak başka insanların da görmesini sağlayın, benim bilmediğim konularda yardımcı olabilirler.

ATI tray Tools kullanın, eski bir ekran kartı için tek çözümüm bu. Bir nevi ekran kartı sürücü işlevi görüyor.
ATI Tray Tools - ATI Tray Tools (guru3d.com)

Son düzenleme:
L.

Link atar mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…