HP Pavilion G6 İçin DDR3 RAM Tavsiyesi

Hocam ben RAM'in etkisi yok demiyorum. Anlamıyorsunuz söylediklerimi, çarpıtıyorsunuz. O sistemde etki etmez diyorum. O sisteme ne kadar RAM taksan da fayda etmez bence. Çünkü RAM yüzünden bir performans düşüklüğü yok.

Hocam ben RAM'in etkisi yok demiyorum. Anlamıyorsunuz söylediklerimi, çarpıtıyorsunuz. O sistemde etki etmez diyorum. O sisteme ne kadar RAM taksan da fayda etmez bence. Çünkü RAM yüzünden bir performans düşüklüğü yok.

Bence fayda eder oyunda olmasa bile standart kullanımda farkı hissederiz mesela su depon 1 ton su alıyorsa 5 kişi kullanınca çabuk biter ve su sıkıntısı yaşarsın ama 5 ton su deponu 5 kişi kullansa bile daha zor su sıkıntısı yaşarsın bunu RAM ile orantılarsan mantıklı

Hocam, alın takın o zaman. Daha fazla uğraşmayacağım. Bence para israfı, sistemi rahatlatmak istiyorsa SSD alsın.

Doğru söylüyorsunuz zaten bilgisayarım çok kötü ve eski ama bi sorayım dedim belki bi ihtimal diyerek.
ilk önce bilgisiyarın eski olmasına rağmen şimdiki bazı laptoplara taş çıkartır sana öyle söyleyim aynı leptopdan bende vardı bi tanıdığımıza vermiştik şimdi pişman oldum aynısından bulmaya çalışıyorum o leptop 8gb RAM ve ssd ile baya bi rahatlıyor 500 tl gibi bi bütçen varsa 120 lik ssd bide 4gb lık daha bi ram al paşa paşa kulan makinayı.

ilk önce bilgisiyarın eski olmasına rağmen şimdiki bazı laptoplara taş çıkartır sana öyle söyleyim aynı leptopdan bende vardı bi tanıdığımıza vermiştik şimdi pişman oldum aynısından bulmaya çalışıyorum o leptop 8gb RAM ve ssd ile baya bi rahatlıyor 500 tl gibi bi bütçen varsa 120 lik ssd bide 4gb lık daha bi ram al paşa paşa kulan makinayı.
Sosyal kurallarının 20. maddesinde göre "eski konulara gereksiz mesajlar atarak tekrar gün yüzüne çıkarmak ceza nedenidir."
Ceza olarak üzeriniz Sapphire ekran kartı kutuları ile kaplanarak @Recep Baltaş ile ringe çıkacaksınız
Sevgilerle... :D

Sosyal kurallarının 20. maddesinde göre "eski konulara gereksiz mesajlar atarak tekrar gün yüzüne çıkarmak ceza nedenidir."
Ceza olarak üzeriniz Sapphire ekran kartı kutuları ile kaplanarak @Recep Baltaş ile ringe çıkacaksınız.
Sevgilerle... :D

AAA ben bunu ne zaman yazmışım unutmuşum Recep abime sevgiler saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı