HP Pavilion Gaming 15-AK103NT şarjda kapanma sorunu

Bilgisayarınızı kapatın ve öyle çıkartın bataryayı. Sonrasında adaptörden kullanmayı deneyin. Muhtemelen sizde de kapanmayacaktır.
Kardesim çözümü buldum sanırım. Bios guncel mi senin kontrol ettin mi? Benim bios
Bilgisayarınızı kapatın ve öyle çıkartın bataryayı. Sonrasında adaptörden kullanmayı deneyin. Muhtemelen sizde de kapanmayacaktır.
Kardeşim 4 gün araliksiz uğraştım her şeyi yaptım ve sorunu çözdüm. Benim pc oyunda 15 dk ya kapaniyordu. 1 saattir oynuyorum. Kapanmadi ve kapancak gibide değil.

Çözüm biraz uzun şimdi işim var sonra ayrintili yazacam.

Kardesim çözümü buldum sanırım. Bios guncel mi senin kontrol ettin mi? Benim bios

Kardeşim 4 gün araliksiz uğraştım her şeyi yaptım ve sorunu çözdüm. Benim pc oyunda 15 dk ya kapaniyordu. 1 saattir oynuyorum. Kapanmadi ve kapancak gibide değil.

Çözümü bulduğunuza sevindim merakla bekliyorum anlatmanızı. Bayağı sinir bozucu olmaya başladı çünkü.

Merhaba dostum. Şu an müsait misin?

Son düzenleme:
Hocam merhaba konuyu hortlatıyorum ama size başka şekilde ulaşma şansım olmadı. Eğer çözümü hatırlıyorsanız bana da anlatma şansınız var mı? Cihazı bugün aldığım halde bu sorunlarla uğraşmaya başladım çok can sıkıcı bir durum gerçekten. Eğer çözümü bana anlatırsanız çok sevinirim.

Hocam merhaba konuyu hortlatıyorum ama size başka şekilde ulaşma şansım olmadı. Eğer çözümü hatırlıyorsanız bana da anlatma şansınız var mı? Cihazı bugün aldığım halde bu sorunlarla uğraşmaya başladım çok can sıkıcı bir durum gerçekten. Eğer çözümü bana anlatırsanız çok sevinirim.

Merhaba,

HP'nin ilgili ürün hakkında kendi sitesinde bulunan ürün yorumlarında dünya genelinde bulunan diğer kullanıcılarda da bu sorun nadir de olsa görülmüş.

"video oyunları oynarken bilgisayar çöküyor (yalnızca kendi kendine kapanıyor). Oynamak için tasarlanmış olan şey. İşletim sistemini 2 kez boşuna yeniden yükledim. Düzeltmede büyük zorluk yaşıyor. Üretici tarafından önerilen her şeyi denedim, peki benim de ne yapmam gerekiyor."

"bu dizüstü bilgisayarı harika bir fiyata almak için oldukça heyecanlıydı. İlk birkaç ay kendi kendine kapanmaya başlayana kadar kusursuzdu. Sonra mavi ekran hatası gelmeye başladı."

Ürünün entegrasyon aşamasında fabrikasyon üretim hataları olabiliyor, bu sorunu çözebilmek için değişim talep edebilirsiniz.

Merhaba. Sorunu çözebilmek için bilgisayarın fanını, bataryasını ve adaptörüne varana kadar değiştirdim. Format attım, farklı Windows sürümleri, Linux sürümlerine varana kadar aklınıza gelebilecek her şeyi denedim fakat değişen hiçbir şey olmadı. Ne yaparsam yapayım yük altına girdiği an şarj azalmaya devam etti. 2 ay öncesine kadar da o şekilde kullandım en sonunda kaldırıp attım bir köşeye.

Geri
Yukarı