HP Pavilion Gaming 15 cx0031nt SSD takma ve Windows kurulumu

TEYODEN

Decapat
Yeni bir laptop siparişi ve birlikte SSD siparişi verdim. Aldığım laptopta SSD yok M.2 bağlantısına bir SSD eklemeyi düşündüm. Sorum ise bilgisayar geldiğinde hiç başlatmadan direk SSD'yi takıp SSD içine Windows kurulumu yapabilir miyim? Aldığım laptop: HP Pavilion Gaming 15 cx0031nt

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir laptop siparişi ve birlikte SSD siparişi verdim. Aldığım laptopta SSD yok M.2 bağlantısına bir SSD eklemeyi düşündüm. Sorum ise bilgisayar geldiğinde hiç başlatmadan direk SSD'yi takıp SSD içine Windows kurulumu yapabilir miyim? Aldığım laptop: HP Pavilion Gaming 15 cx0031nt

Laptopun kasasını açarsan garanti dışı kalmaz mı? İlk önce HDD içine Windows kur ve tüm testlerden geçir sonra bir problem yok ise SSD tak ki garanti dışına çıktığında cihazda bir problem olmadığını bilmiş olasın.

Bu arada cihazdan memnun musun?
Çok ses yapıyor mu normal çalışma esnasında?
Oyunlarda çok ısınıyor mu ve fan ses düzeyi nasıl?
Kısacası gözlemlerinizden + ve - lerini anlatır mısınız

Laptopun kasasını açarsan garanti dışı kalmaz mı? İlk önce HDD içine Windows kur ve tüm testlerden geçir sonra bir problem yok ise SSD tak ki garanti dışına çıktığında cihazda bir problem olmadığını bilmiş olasın.

Bu arada cihazdan memnun musun?
Çok ses yapıyor mu normal çalışma esnasında?
Oyunlarda çok ısınıyor mu ve fan ses düzeyi nasıl?
Kısacası gözlemlerinizden + ve - lerini anlatır mısınız
Garanti dışı kalmıyor.
Genel olarak memnunum. Oyun performansı baya yüksek. Üst düzey oyunların hiç birinde fps sorunu yaşamadım. ısınma ise bir oyun laptobu için gayet kabul edilebilir seviyede. En hoşuma giden şey laptobun oyun laptobu olmasına rağmen ince ve çok şık olması.Tüm arkadaşlarım tasarımını gayet beğendi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı