HP Pavilion Gaming 15-DK0011NT vs Lenovo Legion Y540

KennyVes

Hectopat
Selam millet, ben çoğunlukla yazılım için uygulamalarımı geliştirmek istiyorum. Bugün 2 tane laptop arasında kaldım, fikirleriniz bekliyorum. 2 laptop arasında gerekçesi ile birlikte.

Şimdi bakın bu ilki:

2. ise bu:

Şimdi ilk baştaki HP olan ekran kartı 1660 Ti 6 GB ve 512 GB SSD. Lenovo Legion ise 1650 4 GB ve 256 GB SS 2TB HDD, bir de yanlış anlamadıysam 144Hz, hangisini tercih etmeliyim? Ekran kartları arasında ne kadar fark var? Ayrıntılı ve tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim daha önce hiç laptop kullanmadım bir de bugün yarın alacağım malum indirimler var.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP sistemlere ben pek sıcak bakmıyorum genel olarak. Isı sorunu veya başka başka sorunlar çıkabiliyor. Bu fiyat bandında Asus veya MSI bakın.
Bu üründe fazla yok diye söylemiş birisi ne kadar doğru bilmiyor bakacağım Asus ürünlerede MSI pek sıcak bakmıyorum açıcası
Bunu da düşünebilirsiniz
AMD işlemci ne kadar iyi bilmiyorum birde önbelleği 2mb bana biraz saçma geldi o benim gösterdiğim üründe 12mb önbellek var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı