Monterey HP Pavilion Gaming 15-DK1010NT Hackintosh uyumlu mu?

Bu sorun disk ile alakalı olmaması lazım hocam, yine HP model bir laptop ve desteği olan bir SSD ile deneyenlerde de bu hata oluşabiliyor. Tabii belki Monterey denerken bu hata çıkmayabilir. Ek olarak EFI'de gerekli yamaları yaptım, disk klonlama için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz ama dediğim gibi en son fotoğraftaki sorun SSD'den değil büyük ihtimalle.
Onun dışında bir de bu EFI ile deneyebilirsiniz.

Bu sorun disk ile alakalı olmaması lazım hocam, yine HP model bir laptop ve desteği olan bir SSD ile deneyenlerde de bu hata oluşabiliyor. Tabii belki Monterey denerken bu hata çıkmayabilir. Ek olarak EFI'de gerekli yamaları yaptım, disk klonlama için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz ama dediğim gibi en son fotoğraftaki sorun SSD'den değil büyük ihtimalle.
Onun dışında bir de bu EFI ile deneyebilirsiniz.

Hocam hazırladığınız EFI ile Monterey sürümünü de deneyebilir miyim? Bir de Clover ile denediğim zaman hata sayısında değişiklik oluyor. OC ile 9 başarılı 15 başarısız, Clover ile 10 başarılı 10 başarısız ACPI hatası alıyorum yine.
Klonlama işlemini de sanırım gerçekleştiremeceğim. Elimde macOS kurulu bir cihaz bulunmamakta maalesef :(.
Düzenleme: Hata görseli öncekiler ile aynıydı sanırım ama görsele ihtiyacınız varsa tekrardan deneyip gönderebilirim hocam. Ayrıca kusura bakmayın yoruyorum biraz sizi. Tekrardan teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Son düzenleme:
Hocam birkaç gün oldu da geri dönüş yapamadınız sanırım. Son durum nedir? Bir de Monterey'i flasha yazdırdıktan sonra USB'de EFI dosyasını kopyalayabileceğim bir bölüm çıkmıyor.

Hocam kusura bakmayın BIOS'daki karşılığı farklı olduğu için yeni fark ettim. Çoğu ayar da BIOS'umda yok maalesef. Vt-D açıkmış.
Kapatıp denediğimde ise sorun çözülmedi maalesef :(.
düzenleme: HP laptoplarda sanırım Advanced modu açıp bazı ayarları yapabiliyormuşuz oradan. Ama onunla ilgili bulduğum kaynaklardaki çözümler de maalesef işe yaramadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı