HP Pavilion Gaming 15-EC2041NT ghost yazı yazarken sorun oluşturur mu?

getused2me

Centipat
Daha fazla  
Böyle genel bir sorun var mı arkadaşlar? Hepsiburada'da bir kullanıcı böyle bir yorum yapmış üzülerek okudum çünkü laptop çok cazip gelmişti, varsa başka öneriniz ilgilenirim tabii ki. Yazı yazarken bile sorun oluşturur mu mesela bu? Çünkü saniyede 9-10 tuşa tıklıyorum. Sorun donanımsal galiba, çözümü var mıdır, uğraştırır mı?

Yardımcı olursanız sevinirim, kolay gelsin.

Ürün nasıl cazip geldi pek çözemedim hocam fiyatı da pahalı bence. Üstte atılan Acer Nitro gayet güzel.
HP'ye forum olarak ön yargımız var, doğrudur :)

Ürün nasıl cazip geldi pek çözemedim hocam fiyatı da pahalı bence. Üstte atılan Acer Nitro gayet güzel.
HP'ye forum olarak ön yargımız var, doğrudur :)

2020 senesinden itibarenki HP'ler güzeldir sorunsuzdur genelde.

16-17 bin lira. Bir de belirttiğim HP bilgisayardaki kusurlar nelerdir söyler misiniz lütfen? Bahsettiğim sorun düzeltilemez midir? Bunun dışında sorun var mıdır? Teşekkür ederim.
Model özelinde bilgim yok ama fiyatı çok pahalı 3050Ti için. Aynı HP modelinin 5600Hlı versiyonu 13.000 liraya bulunuyor n11de.
Açıkçası 3050Ti a 17 bin lira vereceğime kendimi sıkar sıkıştırır borç alır 1000 lira daha çıkarır 3060lı bilgisayar alırım. Düşük-orta ayarlarda %30a kadar, ultra ayarlarda %50lere kadar daha performanslı.

Yeni konular

Geri
Yukarı