Çözüldü HP Pavilion Gaming 5-EC0012NT Almaya Değer mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mekanik76

Decapat
Merhaba aşağıda gördüğünüz linkteki laptopu bütçeme uygun olduğu için olduğu için almayı düşünüyorum ama bir video ve birkaç mesajdan sonra kafam karıştı o videounun linki altta bakabilirsiniz.
Bu laptop.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da video.
Sizce bu laptop almaya değer mi? Sorun çıkarır mı? Teşekkürler

Çözüm
@Mekanik76 merhaba, size kesin bir bilgi vermemiz oldukça zor. Bu nedenle WhatsApp üzerinden HP müşteri desteğiyle iletişim kurun derim. İletişim için "0 212 467 91 14" numarasıyla WhatsApp'tan yazışabilirsiniz hafta içi 8.30 ile 18.00 saatleri arasında çalışıyorlar. Size yanlış bilgi vermek istemem.
Dual Channel zaten AMD sistemlerde farz desek yeridir. AMD olmasa bile fazlasıyla iş yapıyor.
Yüksek frekanslı belleğin kararsızlığa yol açmaması gerekiyor. Sadece düşük hızda çalışır. Ben de sistemimde 2666 MHz RAM kullanıyorum ama işlemcim yüzünden 2400 MHz hızında çalışıyor.
2 adet 4 GB takılı olan bir bilgisayarı ben almazdım. Tek 8 takılı olsa, üzerine 8 takarım diye alırdım. Kendim de öyle yaptım.
V-Sync açmak zorunda değilsin. FPS limitleyebilirsin. Çoğu oyunda destekli. Özellikle rekabetçi oyunlarda V-Sync açmak hiç mantıklı değil. Gecikme yaratır.

İçiniz rahat etmiyorsa başka bir ürün alın. Bu seviyelerde ürünler çok da iyi olmuyor zaten. Birkaç bin lira daha yüksek olunca anca düzgün ürünlere ulaşılıyor.

Merhaba aşağıda gördüğünüz linkteki laptopu bütçeme uygun olduğu için olduğu için almayı düşünüyorum ama bir video ve birkaç mesajdan sonra kafam karıştı o videounun linki altta bakabilirsiniz.
Bu laptop.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da video.
Sizce bu laptop almaya değer mi? Sorun çıkarır mı? Teşekkürler

Bence alınmaz, ürün FreeDOS değil ve fiyatını arttırıyor. Bunu alacak kadar paran varsa önerim burada: Blaster 4TN – Game Garaj SSD ve RAM arttırabilirsin.

Şimdi dediğin laptopa bakıyordum. Sadece Windows yüklü diye mi alınmaz.

Hocam alınmaz dedim ama tercih meselesi, ama Windows yüklü olduğu için fiyatı artıyor. (700TL Kadar.) Bu artan paraya daha iyi bir laptop alabilirsiniz, zaten Windows 10 kurmak çok kolay. Ve arkadaşın dediği gibi ekran kartı yok, dikkat etmemişim kusura bakmayın.

Nasıl ekran kartını yok . Gtx 1650
Ben görmedim, zaten bu fiyata da olması gerek ama yine 2*4 GB önermem.
Ben sitenin yalancısıyım:
Not: Zaten işlemciye de Ryzen 5 yazacaklarına "8" yazmışlar bir gıcık olmadım değil.
Burada da yok:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı