HP Pavilion Gaming alınır mı?

Alınabilir. Markası güvenilir diye düşünüyorum çünkü hiç HP kullanmadım. Ama o fiyata daha iyi Gaming laptoplar da vardır.

Ryzen 3. nesil mobil işlemciler tam olmamış gibiydi 2020'nin başlarında. Ayrıca o model aşırı ısınıyor komple plastik.
Bunu alabilirsiniz. 2000 TL'niz de cebinizde kalmış olur.

HP Pavilion gaming serisi alınır ama bu fiyata bu ürün alınmaz. Diğer sitelerde çok daha ucuza satılıyor.
link atabilirmsiniz
Oyunla aranız nedir ultra orta ayar falan?
düşük ayarlarda oynamaktan sıkıldım hocam artık ultra ayarlarda oynamak istiyorum monsterlara baktım lakin ölü piksel gibi kronik sorunlar varmış ve canımı sıktı.

Alınabilir. Markası güvenilir diye düşünüyorum çünkü hiç HP kullanmadım. Ama o fiyata daha iyi Gaming laptoplar da vardır.
MediaMarkt, Vatan gibi yerlerden laptop tavsiyeleri yapamıyorum, fiyatlar anormal oluyor.

MediaMarkt bazen ucuz oluyor. Mesela kuzenim 470 TL'ye Vatan'dan G213 aldı. Ama dün MediaMarkt'tan baktığımda 320 TL idi. Ama bugün 399 oldu. N11 fiyatları dersen en az 390 TL.

1660ti olan bütün leptoplara bakabilirsin birde 1080 çok zor ama bunuda araştır.

Ryzen 3. nesil mobil işlemciler tam olmamış gibiydi 2020'nin başlarında. Ayrıca o model aşırı ısınıyor komple plastik.
Bunu alabilirsiniz. 2000 TL'niz de cebinizde kalmış olur.
Çok iyi fırsat gerçekten ancak garantileri olmuyor diye biliyorum bunların Türkiye'de.

MediaMarkt bazen ucuz oluyor. Mesela kuzenim 470 TL'ye Vatan'dan G213 aldı. Ama dün MediaMarkt'tan baktığımda 320 TL idi. Ama bugün 399 oldu. N11 fiyatları dersen en az 390 TL.
Alınabilir ancak laptoplarda genellikle fiyatları çok daha yüksek. Ben şahsen laptopları yurt dışından alınmasını savunuyorum, fiyatlar daha düşük oluyor.

10 bin bütçeye anca 1660ti var başkada yok 1650 zaten alınmaz 1660 ti asus msı hp ace alınabilir.
Alınabilir ancak laptoplarda genellikle fiyatları çok daha yüksek. Ben şahsen laptopları yurt dışından alınmasını savunuyorum, fiyatlar daha düşük oluyor.
Aşırı haklısın.

Geri
Yukarı