HP Pavilion Gaming laptop alınır mı?

Bu fiyatta 16gb laptop bulmak zor. Özellikleri fiyatına göre iyi görünüyor. Kasa malzeme kalitesini bilemeyeceğim ama ben olsam alırdım.
Hocam teşekkürler 1 gün daha araştırıp yarın alıcam sanırım zaten normalde masaüstü alıcaktım ama hem de okul için lazım olur diye laptop iyi olur diye düşündüm fiyatı çok iyi geldi diğer sitelere bakınca

Alinmaz hocam, ekran kartı 60W işlemci 4 çekirdek tekli cekirdekte biraz önde sadece 5600h a göre. Ben olsam Ideapad alırdım ama adaptör sorunu olduğunu da belirteyim. Adaptor sorunuyla uğraşmam derseniz düşünülebilir o zaman.

Alinmaz hocam, ekran kartı 60W işlemci 4 çekirdek tekli cekirdekte biraz önde sadece 5600h a göre. Ben olsam Ideapad alırdım ama adaptör sorunu olduğunu da belirteyim. Adaptor sorunuyla uğraşmam derseniz düşünülebilir o zaman.

Çok teşekkür ederim hocam yardımlarınız için.

Hocam bir de bir sorum olacak acaba ekran kartı için güç desteği mümkün mü sonradan

Geri
Yukarı