HP Pavilion Gaming laptop alınır mı?

Vallahi üniversite için alacaktım fazla para vermek istemiyorum laptopa idarelik bir şey ve oyun oynamalık sonradan kasa toplayacağım puanlık. Lenovo Ideapad Gaming 3 alacağım büyük ihtimal.

Ideapad'in hangi modeli hocam? 1650 ise gene onu da almayin Nitro'ya bakin 3050'li modellerindense alabilirsiniz. Nitro'nun tek sıkıntısı RAM'i kendin ekliyemiyorsun garantiye yollaman gerek.

Ideapad'in hangi modeli hocam? 1650 ise gene onu da almayin Nitro'ya bakin 3050'li modellerindense alabilirsiniz. Nitro'nun tek sıkıntısı RAM'i kendin ekliyemiyorsun garantiye yollaman gerek.
Acer alacağıma lenovonun gene 3050ti Li modeli var 1k daha ekleyip onu alırım amacım fazla para vermeden f/p ürünü almak
İkinci el düşünür müsünüz?
İkinci el bakıyorum temiz felan garantisi devam eden varda alırım ama ikinci eller sıfır fiyatına

Acer alacağıma Lenovo'nun gene 3050 Ti'li modeli var 1K daha ekleyip onu alırım amacım fazla para vermeden F/P ürünü almak.

İkinci el bakıyorum temiz falan garantisi devam eden varda alırım ama ikinci eller sıfır fiyatına.

Acer'de iyidir bence ama bende Ideapad3 kullanıyorum gayet guzel. 2.el hakkında hiçbir fıkrım yok.
Hocam 1K az para degıl bence ama sizin fıkrınız tabi ki.
@burakgyln Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Ryzen 7 5800H 16GB DDR4 RTX 3060 GDDR6 6GB 512GB SSD 15.6" FHD 165Hz FreeDos Notebook | ITOPYA
300TL fark var İtopya'da dusuyor hep alabılırsınız bence Lenovo ıstıyorsanız.

Son düzenleme:
İtopya güvenilir mi sıkıntı çıkmaz dec
cıkmaz hocam
İtopya güvenilir mi sıkıntı çıkmaz değil mi?

Simdi düşündüm de biride bana çıkmaz yazsaydi pek inandırıcı gelmezdi galiba :D İstanbul'da magazalari var hocam laptop magazalarinda var midir bilmem ama gidip bakabilirsiniz guvenilirdir yani alacaksaniz akliniz kalmasin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı