HP Pavilion Gaming laptop alınır mı?

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Gaming laptop alacağım fazla bilgim olmasa da araştırdığım kadarıyla 2 model buldum. Bulduğum 2 model de fiyatında en güçlü donanımı olan 2 laptop.

İlk düşündüğüm model HP victus 16 modeliydi. İşlemci sıcaklığı bazı oyunlarda yer yer 100 dereceye bile ulaştığını fark ettim ve biraz soğudum açıkçası.
İkinci model ise HP Pavilion serisinden aynı özelliklere sahip laptoptu, onun fiyatı daha ucuz olması ve Victus'a nazaran biraz daha serin çalışması yüzünden HP Pavilion Gaming 15 almayı düşündüm. Bu serinin malzeme kalitesi nasıldır bilmiyorum kullanan ve tavsiye eden var mı merak ediyorum.
Yabancı kaynak inceleme videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kötü değil, özellikle bu fiyata alınır, kötü yanları 60 hz ve watt deferi düşük.
Bu fiyat bandında RTX 3050'li laptop yok ve işlemcisi de gayet iyi 5600h. 60Hz olması benim için sorun değil tek düşündüğüm şey kalitesi. Bu seriyi kullanan arkadaşlardan bilgi almak istedim.

Bu fiyat bandında RTX 3050'li laptop yok ve işlemcisi de gayet iyi 5600h. 60Hz olması benim için sorun değil tek düşündüğüm şey kalitesi. Bu seriyi kullanan arkadaşlardan bilgi almak istedim.

Bu modeldeki 3050 35 Watt olduğu için bir nevi RTX bulunan 1650 Ti, fakat yine de bu fiyata alınır. Benim 2 arkadaşım Pavilion Gaming kullanıyor, birisi eski modellerininden birini kullanıyor, 5500u ve 840M var, çok ısındığından şikayetçi. Öbürü ise birkaç ay önce aldı, i5 10300H ve 1650 Ti var, kendisi gayet memnun, attığınız model onlardan daha iyi oldugu için alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı