HP Pavilion Gaming laptop alınır mı?

Akik

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Kendi işinin patronu

Ben bu ürünü alacağım sırada YouTube'ta bir kanalın inceleme videosunu izledim.
Sonra yorumlar kısmında kanal sahibinin bu laptop hakkında kronik sorunlarının olduğunu bu sebeple parasını iade aldığını okududum.
Dediğine göre AMD işlemci ile NVIDIA ekran kartı birbirine uyum sağlayamıyor ve RAM'den ciddi anlamda çalınmalar oluyormuş benim 950'lik laptopum bozuldu bunu almayı planlıyordum bu laptopu kullanan ya da hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı cidden kronik sorunu var mı ya da oyunlarda ani FPS düşüşleri vb (rica ediyorum bu fiyata şöyle sistem toplayabilirsin gibi önerilerde bulunmayınız ya da üstüne bin TL koy şunu al falan diye)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum ama bence bir de diğer markaların benzer dizüstülerine bakabilirsiniz? Şahsi olarak önyargılıyım. Özelliklede HP markasına karşı geçmişten gelen bir önyargım mevcut. Kullanım amacınız bence en belirleyici faktör olacaktır. Yani nasıl oyunlar oynayacaksınız?

İlk defa duydum, söyleyen güzel sallamış. RAM'den çalınma derken?
RAM'i paylaşımlı olarak kullanmadan bahsediliyorsa normaldir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kimsenin kimseyi şakaladığı yok ssitem arka planda 2 GB ram harçıyorken asusun birebir aynı özellikli laptopu 1 GB tan az yiyor

Windows 10 zaten 2 - 3 gigabyte harcıyor, Asus'un laptopında Windows 8 mi geliyor?

Evet Windows 10 la geliyor bildiğim kadarıyla tuf FX 505 modeli ram sorun değil 8 GB alınıp takılır fakat işlemci ve ekran kartından kaynaklı normal bir GTX 1650 den alınan performans alınamadığı gibi ani FPS düşüşleri v.s de oluyormuş

Geri
Yukarı