HP Pavilion Gaming laptop nasıldır?

İnanması zor ama mağazada bu fiyata 3060. Eğer alabiliyorsanız direkt alın geçin

Ayda bin TL taksit ile alacagım maalesef bütcemin üstünde kalıyor :( Yine de sizlerin sayesinde fikir sahibi oldum, teşekkürler.

Kazık yiyeceğimi bilerek bu PC'yi almak beni üzüyor, beklemek istiyorum belki fiyatları düşer diye fakat ülkemizde gün geçtikçe neyin fiyatı düşmüş ki laptop fiyatları düşsün.

Sadece ısınma konusunu ve ısınıyorsa altına sogutucu alarak kurtulabilir miyim merak ediyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayda bin TL taksit ile alacagım maalesef bütcemin üstünde kalıyor :( yine de sizlerin sayesinde fikir sahibi oldum, teşekkürler.

Kazık yiyeceğimi bilerek bu PC'yi almak beni üzüyor, beklemek istiyorum belki fiyatları düşer diye fakat ülkemizde gün geçtikçe neyin fiyatı düşmüş ki laptop fiyatları düşsün.

Sadece ısınma konusunu ve ısınıyorsa altına sogutucu alarak kurtulabilir miyim merak ediyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Hocam alabiliyorsanız üstteki arkadaşın attığı Acer Nitro'yu alın Türkiye şartlarında fiyatı çok iyi pişman olursunuz sonra.

http://
adına çok sevindim hocam gayet iyidir. Ben de almayı düşünüyorum bunu diğer lanet ürünlerin düşürceği yok gibi fiyatları

Fiyatına göre iyi hocam. MSI iyi marka ısınma sorunu vb. olacağını zannetmiyorum hayırlı olsun ama elinizi çabuk tutun malûm Türkiye. Bir bakmışsınız fiyatı şak diye 2-3K artmış olabilir.

Geri
Yukarı