HP PAVILION GAMING15-BC017NT ekran kartı değiştirme

ugur60

Hectopat
Ağırlıklı grafik ve video tasarım için kullanacağım bir bilgisayar arıyorum. Gaming tipi PC'ler kullanacağım uygulamaları rahatlıkla çalıştırabildiği için linkteki ürünü tercih ettim. Önceden HP kullanmadığım için yorumlarınıza ihtiyacım var ama asıl sorum üzerinde 2GB GTX 960M ekran kartı bulunuyor. İlerleyen süreçte yükseltmek isteyebilirim. Ekran kartı yükseltme videosunda konu açılırsa dizüstü bilgisayarın ekran kartı yükseltilir mi, yükseltilmez mi sorusuna yardımcı olunabileceği belirtilmiş. Bu sebeple görüşlerinizi ve de yükseltilebilirlik durumunun bilgisini almak isterim.

Not: Ürünü seçme sebebim aynı klasmanda ki ürünlerin şu an minimum 4000 TL'den başlaması. Ek olarak ürünün 3700 TL değil 3200 TL'ye bana geleceği.

Ürün: HP PAVILION GAMING15-BC017NT CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TBHDD-15.6"-GTX960M-W10

Ekran kartı değişim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asım hocam yanıt için teşekkürler. Peki değişme durumunu nasıl kontrol edebiliyoruz? Yani "değişmiyor" olarak ilettiğiniz bilgiyi hangi duruma istinaden veriyorsunuz? PC araştırırken ona göre bakalım.

GPU'nun koduna göre MXM slotlu olup olmadığına bakılır.
Bu modelde kod belirtilmemiş fakat ürünü daha önce test etme imkanım oldu, MXM slotu bulunmuyor.

Sökülebilir 960M'in kodu M3N960M-JN.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı