HP Pavilion ısınma sorunu geçti mi?

Hocam ben şuan HP Pavilion Laptop kullanıyorum, 2015'te satın alındı, ve ısınma sorunu var. Fakat gördüğünüz üzere bu kadar donanımlı bir bilgisayar ve yeni nesil sayılabilecek bir laptopun ısınması garip olurdu. Ve Laptopta gördüğünüz en ufak sıkıntıda iade edebilirsiniz, bence alınır. HP Pavilionda ısınma sorunu diye bir şey kalmadı.

HP Pavilion 15 serisi klavyesi beyaz ışıklı cihazım var. Şuana kadar gördüğüm en yüksek sıcaklık yaz aylarında 98 derece oldu. Alalı 8-9 ay falan oldu. Fakat bende Intel işlemci var.
Hocam bildiğim kadarıyla Intel işlemcilerde genel olarak bir ısınma sorunu var . Amd tarafında düzeldi diye biliyorum.

Hocam ben şuan HP Pavilion Laptop kullanıyorum, 2015'te satın alındı, ve ısınma sorunu var. Fakat gördüğünüz üzere bu kadar donanımlı bir bilgisayar ve yeni nesil sayılabilecek bir laptopun ısınması garip olurdu. Ve Laptopta gördüğünüz en ufak sıkıntıda iade edebilirsiniz, bence alınır. HP Pavilionda ısınma sorunu diye bir şey kalmadı.
Hocam bu seri kaç hz bulamadım ama

Ben de HP Pavilion 15 serisinden bir laptop kullanıyorum. Termal macunu 3 gün önce değiştirdiğim halde ısınma sorunum düzelmedi. Ama diğer marka laptoplarda da oluyordur mutlaka bu ısınmalar. Fakat sizi yanlış yönlendirmek istemem.

Ben de HP Pavilion 15 serisinden bir laptop kullanıyorum. Termal macunu 3 gün önce değiştirdiğim halde ısınma sorunum düzelmedi. Ama diğer marka laptoplarda da oluyordur mutlaka bu ısınmalar.
Pavilion serisinde galiba yeni ve eski olmak üzere iki nesil kasa var diye biliyorum bu hangi tür kasa onu bilmiyorum ama eğer eski kasaysa ve işlemcisi Intel ise ısınır maalesef.

Pavilion serisinde galiba yeni ve eski olmak üzere iki nesil kasa var diye biliyorum bu hangi tür kasa onu bilmiyorum ama eğer eski kasaysa ve işlemcisi Intel ise ısınır maalesef.
Intel i5 8250U kullanıyorum. 2018'de almıştım. Satın alırken satıcı ısınma sorunu kalktı demişti. Ona güvenerekten ve laptopun iyi olduğunu düşünerekten aldım. Laptoptan memnunum ancak ısınması daha az olsa keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı