HP pavilion kasa nasıl soğutulur?

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
RAM
8x2 DDR4 RAM
Ekran kartı
GTX 1660 SUPER
İşlemci
i5 11400
Aldığımda ilk aylarda hiç sıkıntı yoktu. GTA 5 Full ayarlar 65'in üzerine geçmiyordu. Sonrasında 80i bile geçiyor pes21 orta ayarlarda. Ayrıca işlemci de 85'i görüyor. Kasa çok küçük. Ekran kartına ek fan takılabilir mi? Bir de işlemci için kule tipi fan almam lazımmış. Ne alabilirim? İşlemciyi GTA 5 Full ayarlarda 50'ye kadar düşürebilecek. (Marvel's Spider-Man oynamak istiyorum ve cesaret edemiyorum bu ısılardan dolayı). Yardımcı olabilir misiniz? Almamı tavsiye ettiğiniz parçaları linklerle beraber atabilirseniz çok iyi olur.

Ekran kartı: NVIDIA GTX 1660S GDDR6 (tek fanlı)
İşlemci: i5 11400F.
Kasa: HP Pavilion Gaming TG01-2030nt (434P0EA) (parçalar aynı değil kasa aynı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
İçine fan takılabilecek yuva var mı? Kasayı değiştirme imkanın var mı? Ekran kartına ek fan takamazsın. İşlemci fanını değiştirebilirsin ama kasa küçük olduğu için kule tipi sığmayacaktır.

İçine fan takılabilecek yuva var mı? Kasayı değiştirme imkanın var mı? Ekran kartına ek fan takamazsın. İşlemci fanını değiştirebilirsin ama kasa küçük olduğu için kule tipi sığmayacaktır.
Hocam başkalarına da sordum kule tipi olur dedi. Fan yuvalarını da bilmiyorum. Bilgisayarcıya gitsek falan yardımcı olurlar mı ?

Hocam başkalarına da sordum kule tipi olur dedi. Fan yuvalarını da bilmiyorum. Bilgisayarcıya gitsek falan yardımcı olurlar mı ?
Ya da müşteri hzimetlerini arasam yardımcı olurlar mı ?

Geri
Yukarı