HP Pavilion (Power) Gaming 15 2018 Alınır mı?

Peki garantide herhangi bir problem çıkarmıyormu? HP Türkiye garantisi ile satılıyor TR'dekiler.
1 yıl gloabal garantisi bulunuyor. Şartları tamamen bilmiyorum. İlk 30 gün iade edebiliyorsun. Hp müşteri hizmetlerine sormak istedim fakat siteden ulaşamadım bende aramadım. Amazonda bu tip konularda yardımcı oluyormuş, öncelik müşteri memnuniyeti diyerek.

Şuan Amazon'dan alırsam 500 lira daha ucuza geliyor. Bir de müşteri hizmetleriyle görüştüm aşırı ısınma sorunu gerçekleşirse iade edebilirmişim. Bir sorun olmasa açıp kullansam 30 günde yine alıyorlar fakat sorun olmadığından bir miktar ücret alıyorlarmış.
Merhabalar bilgisayarı şuan kullanıyormusunuz ve bu görüşmeyi hp servisi ile mi yaptınız çok ısındığında iade etmeyi bende laptopu aldım ama daha kutusunu açmadım ısınmada sıkınıt olabilir diye korkuyorum.

Merhabalar bilgisayarı şuan kullanıyormusunuz ve bu görüşmeyi hp servisi ile mi yaptınız çok ısındığında iade etmeyi bende laptopu aldım ama daha kutusunu açmadım ısınmada sıkınıt olabilir diye korkuyorum.

Ürünü hala sipariş vermedim, bankamatik kartıyla ödeme yapamadığımdan ötürü yeni kart çıkarttım enparadan onu bekliyorum . Yok ben Amazon müşteri hizmetleriyle görüştüm onlar iade edebileceğimi söyledi. Zaten çok müşteri odaklılar. Sanırım Türkiye'den alınsa ısınıyor diye iade almazlar.

Amazondan mı aldın bilgisayarı?
Açtıysan eğer bilgisayarı nasıl izlenimin ne?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı