HP Pavilion RTX3050 Witcher 3 değerleri

Daha fazla  
Adsız.jpg

Arkadaşlar bu değerler normal mi? İzlediğim videolarda işlemci kullanımı %80 seviyelerinde, GPU kullanımı ise %90 %99 seviyelerinde oluyor ama benim bilgisayarda ful Ultra ayarlarda işlemci %20'yi GPU ise %10'u kolay kolay geçmiyor FPS de 50 altına düşmüyor.
Marka HP Pavilion RTX3050 Ryzen 5 5600.

Son düzenleyen: Moderatör:
Msi Afterburner ile değerleri kontrol edebilir misiniz? Bu arada güç ve ekran kartı ayarlarında performans modunun açık olup olmadığına bakın.

Msi Afterburner ile değerleri kontrol edebilir misiniz? Bu arada güç ve ekran kartı ayarlarında performans modunun açık olup olmadığına bakın.
Güç yüksek performans da ekran kartı ayarlarım da performans modunda onlarda sıkıntı yok
sorun kullandığım uygulamaymış galiba. MSİ aferburner ile değerler bu şekilde. Devamlı %100 çalışıyor oda ne kadar normal onuda bilemiyorum. Ayrıca merak edenler için ekran kartı 60w imiş onuda gösteriyor.

Adsız.jpg

Son düzenleme:
Güç yüksek performans da ekran kartı ayarlarım da performans modunda onlarda sıkıntı yok
sorun kullandığım uygulamaymış galiba. MSİ aferburner ile değerler bu şekilde. Devamlı %100 çalışıyor oda ne kadar normal onuda bilemiyorum. Ayrıca merak edenler için ekran kartı 60w imiş onuda gösteriyor.

Eki Görüntüle 1163826
Tamam hocam şimdi değerler normale döndü :D

Geri
Yukarı