HP Pavilion TG01-2037NT alınır mı?

PSUsu 310W olarak belirtilmiş gtx 1650S 400W gibi bir değer tüketiyor kendi başına işlemcisi de 65W yani sonuç olarak PSU sıkıntı çıkartır
Yanlış yönlendirme yapmayın. İçerisinde bulunan PSU GOLD. Ekran kartı TDP 100 W. Benim 5700XT GAMİNG X sistemim bile yük altında o kadar harcama yapmıyor. Bu sistemi alacak kişileri yanlış yönlendiriyorsunuz. Kısacası iki sisteme de sahibim. Bilmiyorsanız yorum yapmak zorunda da değilsiniz.

Yanlış yönlendirme yapmayın. İçerisinde bulunan PSU Gold. Ekran kartı TDP 100W. Benim 5700XT Gaming X sistemim bile yük altında o kadar harcama yapmıyor. Bu sistemi alacak kişileri yanlış yönlendiriyorsunuz. Kısacası iki sisteme de sahibim. Bilmiyorsanız yorum yapmak zorunda da değilsiniz.

Kardeş konuyu açalı kaç ay oldu :D

Yanlış yönlendirme yapmayın. İçerisinde bulunan PSU GOLD. Ekran kartı TDP 100 W. Benim 5700XT GAMİNG X sistemim bile yük altında o kadar harcama yapmıyor. Bu sistemi alacak kişileri yanlış yönlendiriyorsunuz. Kısacası iki sisteme de sahibim. Bilmiyorsanız yorum yapmak zorunda da değilsiniz.
peki bluetooth desteği var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı