HP ProBook 6570B eGPU Hatası

emre_24

Hectopat
1.PCI-e Express portuna takınca hiç ekran almıyorum ,2.porta takınca ise aşağıdaki hatayı alıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-09-28-18-31-48-28.jpg
    Screenshot_2020-09-28-18-31-48-28.jpg
    157,7 KB · Görüntüleme: 58
Plastiğini çıkaramadım vidalar çok sıkılmıştı.
eGPU adaptörünün yakından, net fotoğrafını atar mısınız? Üstündeki plastik kapak olmadan.
@Firehorse MK II kusura bakma biraz beklettim

Dosya Ekleri

• emre 2.PNG
    emre 2.PNG
    187,2 KB · Görüntüleme: 26
  • emre1.PNG
    emre1.PNG
    140,4 KB · Görüntüleme: 30
  • emre3.PNG
    emre3.PNG
    86,3 KB · Görüntüleme: 25
Hocam SW1 yazan bir şey olması lazım devre kartı üzerinde, onu bulabilir misiniz? 1 konumundan 2 konumuna getirin. 1 konumundayken BIOS'u kilitliyormuş sanırım.

Önemli değil, sunucularda sorun var sanırım forum yavaş.

Hocam önceki mesajımda attığım forumda ince ince anlatmış ama, daha önce hiç eGPU kullanmadığım için yanlış yönlendirmek istemiyorum.
Zaten eGPU'nun çalışma garantisi yokmuş. Linkte bir yazılım vardı, " nando's DIY eGPU Setup 1.3" mesela bu paralı. @Vavien. @BilgisayarKurdu hocam sizin bir fikriniz var mı eGPU hakkında?

Hocam önceki mesajımda attığım forumda ince ince anlatmış ama, daha önce hiç eGPU kullanmadığım için yanlış yönlendirmek istemiyorum.
Zaten eGPU'nun çalışma garantisi yokmuş. Linkte bir yazılım vardı, " nando's DIY eGPU Setup 1.3" mesela bu paralı. @Vavien. @BilgisayarKurdu hocam sizin bir fikriniz var mı eGPU hakkında?
bende var o yazılım bunları on durumuna alıp deneyeceğim birde
yok hocam olmadı
@Firehorse MK II
@Vavien. @BilgisayarKurdu alette herhangibir sorun yok arkadaşımın pcinde çalışıyor fakat benim pcde whitelist sorunu var bios modlaması ile ACPI yaması yapılması lazımmış ben bunları nasıl yaparım @Firehorse MK II

Son düzenleme:

Geri
Yukarı