HP ProBook6570b laptopa hangi SSD alınmalı?

Talha Berk Can

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ilk defa kayıt oluyorum ve ilk konumu yazıyorum. Bilgisayarım çok yavaşladı açılma süresi bazen 5 dakikayı bulabiliyor bu yüzden eski HDD'yi atıp yeni bir SSD almak istiyorum. Ama nasıl bir SSD almalıyım ve nasıl takacağımı bilmiyorum.
Laptopum: HP ProBook6570b.
Bütçem: 350-550 arası.
Yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Eğer laptopunuz i3 3320M işlemcili model ise SATA HDD vardır ve yerine SATA SSD alabilirsiniz. 500 GB kapasite istiyorsanız:

Kâğıt üzerinde Patriot Burst ile hemen hemen aynı ama pratikte ne olduğu pek bilinmeyen Intenso TOP:

250 GB kapasite, kaliteli:

Seagate Baracuda 250 GB ZA250CM1A003 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Samsung 860 EVO'ya yakın kalitede)

Nasıl takacağınızla ilgili Youtube'da onlarca video vardır, gayet kolay bir işlem.

Eğer laptopunuz i3 3320M işlemcili model ise SATA HDD vardır ve yerine SATA SSD alabilirsiniz. 500 GB kapasite istiyorsanız:

Kâğıt üzerinde Patriot Burst ile hemen hemen aynı ama pratikte ne olduğu pek bilinmeyen Intenso TOP:

250 GB kapasite, kaliteli:

Seagate Baracuda 250 GB ZA250CM1A003 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Samsung 860 EVO'ya yakın kalitede)

Nasıl takacağınızla ilgili YouTube'da onlarca video vardır, gayet kolay bir işlem.

Patriot marka SSD kaliteli midir? Birkaç ay sonra yavaşlamaz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı