HP servis bakımı yapar mı?

MzSe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopu 3 aydır kullanıyorum. 3 ay sonra göndermeyi düşünüyorum, mousepadin üstünde kullanıyorum laptopu. Termal macun ve bakım yaparlar mı?

Yani bir tık hor kullandığımı düşünüyorum. Yemek yedim laptopun yanında dökmedim fakat mesela çekirdek dökülüyordu üstüne.

Yaparlar büyük ihtimalle ama 6 aylık laptopun içini açtırmak bence çok gereksiz olur.
Hocam yani ısınma sorunu yok laptopumun. Mousepadin üstünde kullanıyorum ve altına baktığımda tozlandığını gördüm. Süpürge ile çektim fakat fayda eder mi bilmem içine kadar gitmiş bile olabilir.

Isınma sorunu yoksa bakıma yollamana da gerek yok. Servise ısınıyor diye yollarsanız bakım yaparlar ama denildiği gibi.

Teşekkürler. 6 ayda bir yollamak iyi olur diye duymuştum o yüzden sordum. Çünkü laptopumu uzun kullanmak istiyorum 6-7 yıl.

Teşekkürler. 6 ayda bir yollamak iyi olur diye duymuştum o yüzden sordum. Çünkü laptopumu uzun kullanmak istiyorum 6-7 yıl.
Bakım için belirli bir periyot yok, ne zaman cihaz fazla ısınıp termal kısmaya uğramaya başlarsa o zaman.

Geri
Yukarı