HP USB Disk Storage Failed to Format Device Hatası

Peki ya işletim sistemimin Windows 10 olması birşey değiştirir mi?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    100 KB · Görüntüleme: 85
@Murat5038 her şeyi doğru yapmama rağmen sorun devam etmekte. Attığım konuya bir göz atabilir misiniz? Bilgisayarın kendi fanında böyle bir sıkıntı yok ama sürtündüğü için yeni fan aldım ve onunla ilgisi olabilir diye düşünüyorum(donanımsal olarak).

MSI GE60 Boşta Fan Açılıp Kapanma Sorunu

Konuyu burada özetlemek gerekirse fanın havayı dışarı üflediği yeri yarım parmak kadar kapatınca fanda böyle bir sorun olmaya başlıyor.

Hayır neden her seferinde aynı sonuca varıyorsunuz? Kendi bildiğinizi okuyorsunuz sadece. Diyorum ki bilgisayarın normal kendi fanında böyle bir sorun mevcut değil yeni aldığım fanda mevcut ve bu problem(fanın yavaşlayıp hızlanması) sadece fanın önünü kapattığımda gerçekleşiyor.

Hayır neden her seferinde aynı sonuca varıyorsunuz?
Çünkü kendi fanıyla yanlış yapanlarda bu sorun var dediğim konuda da apaçık ortada.
yeni aldığım fanda mevcut ve bu problem(fanın yavaşlayıp hızlanması) sadece fanın önünü kapattığımda gerçekleşiyor.
Fanın hızlanması önünü kapatırsan hava alamazsa tabi hızlanır ısı çoğalıyor otomatik hızlanıyor. Bu sorun değil ki.

Hayır kapatmaktan kastım ben fanı yuvasına yerleştirdiğimde de bu sorun oluyor, bakır borulara değdiği için. Yani kapatmak derken direk tıkamak değil delikli bir yapıda olsa da fanda bu sorun mevcut.

Ekleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı