HP Utility center'da BIOS güncellemesi

Ayberk Yarbaş

Hectopat
Arkadaşlar HP Utility center'da BIOS güncellemesini açıyorum. Güncellemeleri tam yüklemeye başladığında fan gürültüsü aniden artıyor, bilgisayar öyle kasmaya başlıyor ki, imleç bile kasarak hareket ediyor. Ne yapacağımı bilemiyorum bilgisayarı zorla kapatamıyorum. Şu an yükleme yapamam.

BIOS güncellemesi sırasında fan hızlanmaya başlar, bilgisayarda işlem yapmamanız lazım o sırada. Zorla kapatmamalısınız o durumda zaten.

BIOS güncellemesi sırasında fan hızlanmaya başlar, bilgisayarda işlem yapmamanız lazım o sırada. Zorla kapatmamalısınız o durumda zaten.
İşlem yapmıyorum zaten. Bilgisayarı kendi haline bırakıp izliyorum sadece. Ama güncellemeyi yapamıyor kastığı için HP Support assistant'da kapanıyor.

Edit: Sorunu çözdüm güncelleyebildim. Bu sefer yine bilgisayarı kendi haline bıraktım yine kastı, etti. Ama güncellemeyi yapmayı başardı

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlem yapmıyorum zaten. Bilgisayarı kendi haline bırakıp izliyorum sadece. Ama güncellemeyi yapamıyor kastığı için HP Support assistant'da kapanıyor.

Edit: Sorunu çözdüm güncelleyebildim.

Sorunu nasıl çözdüğünüzü de kurallar gereği yazmanız gerek.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı