HP Victus 144 Hz olmuyor

Resmi HP® Dizüstü Bilgisayar Sürücüleri ve Yazılımı İndirme bu siteden uygun sürücüleri yüklemeyi deneyebilirsin bende de Victus var ancak öyle bir sıkıntı yaşamadım
Siteye bakmayı denemiştim ama açılmıyor.
1690111894773.png

Bilgisayarım ‎hp Victus'un ‎71t73EA modeli, ürün 2 gün önce elime geçti ve 144 Hz olmadığını fark ettim. İnternetten araştırdım Windows Update yaptım ve 144 Hz oldu daha sonrasında CS:GO'ya girdikten sonra oyun crash verdi ve bilgisayarı yeniden başlattığımda 64 Hz'e düşmüştü. Şimdi Driver Booster kullanıp bütün driverları güncelledim Windows Update'ten de güncelledim fakat hala 64 Hz ne yapmam gerekiyor bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
(Windows 11)

Eki Görüntüle 1873228

Ekran kartınız RTX 3050 değil mi?

Buradan 3050 driverını indirin.

Driver Booster çok sıkıntı bir uygulama. Kendi elinizle yapsaydınız daha iyiydi. Driver Booster indirmek format atmak demek ve burada galiba yasaklı. Sadece ekran kartı driverı indirseydiniz yeterliydi. Bir de varsa işlemcinin ekran kartını...

Hocam peki bu indirdiğim driverları temizleme şansım var mı, format atmam mı gerekiyor?

Format attım ve 144 Hz değerine ulaştım çok şükür. AMD Software indirdim şimdi de GeForce Experience indirip driver işini de halledeceğim. Yardımcı olan bütün hocalarıma çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı