HP Victus 15 FA1013NT vs Casper Excalibur

Latto

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yarın Allah'ın izniyle Vatan Bilgisayar'dan ilk laptopumu almaya gideceğim bu 2 model arasında kaldım. Acaba bana hangisi tercih etmem konusunda yardımcı olur musunuz? Veya 40 bin lirayı geçmeyecek şekilde bir laptop önerebilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle teşekkür ederim. Attığınız ürünlere baktım ancak ben vatan bilgisayarda kredi ile alacağım için ürünü vatan bilgisayardan almam gerekiyor. İşlemci, ram (16, 32) ve 1TB SSD ağırlıklı olursa çok iyi olur çünkü oyunlarla çok fazla vakit geçirmeyeceğim. Ben müzik prodüktörüyüm ableton programlarında beni üzmeyecek bir notebook arıyorum. Vatan bilgisayarda bana işlemci ağırlıklı ve 4050 li bir notebook bulabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Hocam vatan biglisayarda çok seçenek yok ve gereksiz pahalı hepsi buradada kredi imkanları var Hp Victus 16-r0027nt 13.Nesil Core i5 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da buyurun.

Hocam öncelikle teşekkür ederim. Attığınız ürünlere baktım ancak ben vatan bilgisayarda kredi ile alacağım için ürünü Vatan Bilgisayar'dan almam gerekiyor. İşlemci, RAM (16, 32) ve 1TB SSD ağırlıklı olursa çok iyi olur çünkü oyunlarla çok fazla vakit geçirmeyeceğim. Ben müzik prodüktörüyüm Ableton programlarında beni üzmeyecek bir notebook arıyorum. Vatan bilgisayarda bana işlemci ağırlıklı ve 4050'li bir notebook bulabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Neden Vatan Bilgisayar? Çok kazık fiyatlara satıyorlar laptop modellerini. Bütçen nedir?
Hocam fibabankadan kredi kullanacağım için sadece vatandan alabiliyorum:(

Acer olan bana çok uygun hocam peki onu linuxdan win 11 e formatlayabilirim dimi?

Geri
Yukarı