HP Victus 15-FA1018NT 7N9u6EA alınır mı?

75W ve MUX yok, işlemci gücü önemli mi sizin için?

Evet, şimdi baktım, forumda yanlış bilgi vermişler wat değeri için. Linux'de çoğu zaman çalışacağım için işlemci önemli. Sizin kullandığınız veya önerdiğiniz bir laptop var mı? Monster almak istiyordum ama fiyatları bu ve ASUS TUF Ryzen 7'ye göre pahalı.

Monsterlere ışıklı soba diyorlar hocam

Asus Tuf'un ısınma sorunu hâlen var mı ?

Monsterlere ışıklı soba diyorlar hocam
Monster'ın şöhreti çok iyi değil ama soba unvanı tek ona ait değil.Başka sorunları daha çok ağır basıyor,neredeyse çoğu laptop 90 derecede geziyor.

Asus Tuf'un ısınma sorunu hâlen var mı ?

Monster'ın şöhreti çok iyi değil ama soba unvanı tek ona ait değil.Başka sorunları daha çok ağır basıyor,neredeyse çoğu laptop 90 derecede geziyor.
90 derece fana göre çok fazla değil mi?Fansız M1 Macde GTA 5 açmıştım 1 saat sonrası 86 derece olmuştu fan olmamasına rağmen?

ASUS TUF'un ısınma sorunu hâlen var mı?

Monster'ın şöhreti çok iyi değil ama soba unvanı tek ona ait değil. Başka sorunları daha çok ağır basıyor, neredeyse çoğu laptop 90 derecede geziyor.

TUF'un soğutması idare eder, Tulpar Tongfang kasa kötü değil.

90 derece fana göre çok fazla değil mi? Fansız M1 Mac'de GTA 5 açmıştım 1 saat sonrası 86 derece olmuştu fan olmamasına rağmen?

Mac'le Gaming laptopun tüketimi bir değil.

TUF'un soğutması idare eder, Tulpar Tongfang kasa kötü değil.

Mac'le Gaming laptopun tüketimi bir değil.
4000 serisi olsa belki bakılır ama,32 GB ram ve 1 tb olan versiyonu takibime girdi.(Asus Tuf)

90 derece fana göre çok fazla değil mi?Fansız M1 Macde GTA 5 açmıştım 1 saat sonrası 86 derece olmuştu fan olmamasına rağmen?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aman hocam dikkatli olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı