HP Victus 15-FA1039NT RTX 3050 6 GB vs HP Victus-7N9V3EA RTX 4050

Bütçe
25000
140W 4050+ MUX. İşlemci olarak 12700H'dan güçlü görünüyor. Sıcaklık olarak da fena görünmüyor. Fiyatı içinde güzelmiş gerçekten. Biraz daha yayılması ve incelenmesi beklenebilir ama fiyat ne olur bilmiyorum.

Kasası kalitesiz gibi duruyor. Fiyatına göre soğutması iyi olduğu için alınabilir bence de. Bakalım TUF bu sefer kronik bir sorun ile çıkacak mı.

Hocam bu ülkede beklemenin para kaybı olduğunu biliyorsunuz :)

Sanırım bunu alıcam hocam. Yeni olduğu için biraz riske girmiş olacağım ama.

14 gün şartsız koşulsuz iade hakkınız var. İyice inceleyin ve karar verin. Beğenmezseniz iade edersiniz.

Bakalım TUF bu sefer kronik bir sorun ile çıkacak mı?

Bu konuda teretdütlüyüm ama fiyat olarak güzel görünüyor. Bir de videodaki 17 kasası, 15 kasa eskisi gibi soğutuyorsa biraz sıkıntı. Şu da 7. nesil mobil AMD işlemcileri henüz incelemedim, enerji verimliliği olarak daha iyi görünüyor, daha serin olabilirler.

Bu konuda teretdütlüyüm ama fiyat olarak güzel görünüyor. Bir de videodaki 17 kasası, 15 kasa eskisi gibi soğutuyorsa biraz sıkıntı. Şu da 7. nesil mobil AMD işlemcileri henüz incelemedim, enerji verimliliği olarak daha iyi görünüyor, daha serin olabilirler.

Videoda işlemci %50-60 yükte 80 derece üstü çalışıyor genelde bu kötü bir değer mi?

Videoda işlemci 80 derece üstü çalışıyor genelde bu kötü bir değer mi?

88 derece kötü bir değer değil, daha serinlerini gördüm elbette.

Çok yeni bir model. İşlemcisini pek anlayamadım ama Ryzen 6800H'dan iyi. Burada 17 olan versiyonunu inceliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun A16'sı var Ryzen işlemcili AMD ekran kartlı her konuda bundan daha iyi son incelemeye bakabilirsiniz. Tabii Intel ve NVIDIA sevenler için bir şey diyemem.

88 derece kötü bir değer değil, daha serinlerini gördüm elbette.

Artık kafam ağrıdı 1 aydır araştırmaktan :) pek alternatif yok bunu alacağım sanırım.

Bunun A16'sı var Ryzen işlemcili AMD ekran kartlı her konuda bundan daha iyi son incelemeye bakabilirsiniz. Tabii Intel ve NVIDIA sevenler için bir şey diyemem.
Şuan Türkiye’ de satışı var mı hocam ?

Artık kafam ağrıdı 1 aydır araştırmaktan :) pek alternatif yok bunu alacağım sanırım.

Alıp deneyin, olmadı iade edersiniz. Bu fiyata çok albenili sunduğu özelliklere göre.

Yaptığı testte GPU doğru düzgün çalışmıyor bile, nasıl eminsiniz soğutmasının iyi olduğuna? 140W cihaza göre çok düşük değerler, balance modda falan yapmış herhalde testi. GPU'nun sıcaklığının artmasıyla beraber CPU'da artacağı için 90+ rahat görür gene. Tehlikeli mi hayır, geçen sene sınırda çalıyordu bu cihazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı