HP Victus 15 RTX 3050 6 GB düşük FPS veriyor

Ben HP Victus 15 RTX3050 6 GB, i5 13500H
2x8 RAM'li oyuncu laptop aldim. Fakat CS:GO'da en Low ayarlarda 4.3 şekilde 100 160 arasi FPS alıyordum genelde 130'du. GTA 5'te en Low ayarlarda oynamama rağmen sürekli FPS düşmesi yiyordum. Bende iade istemiştim fakat vatan bilgisayarda cihazın serviste herhangi bir sorunun olmadığını söyleyip bize geri vermeye çalışıyor. 130 FPS nedir? 11. nesil laptoplar bile 200'ün altını görmüyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Hocam gta 5 i birde ultra ac FPS ve ekran kartı kullanimina bak bendede ekran kartı kullanımında sıkıntı oluyordu konu bile açtım yardım etseniz iyi olur

Son düzenleme:
Neyse üstte dediğim gibi burakilere kanıtlaman bir işe yaramaz, dediğimi uygularsan kendine de yararlı olur.
Tüketici hakem heyetine gidip şikayet edicem onlar halleder zaten

Hocam bence yine bı deneyin ve foto at
Bilgisayar mağazada almamaya çalışıyorum

Hocam bence yine bı deneyin ve foto at
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mesela bu en low ayarlarda ve işlemci i5 11. nesil ve 8X MSAA kullanıyor 160ın altını görmedi msaayı kapatsa 200ün altını görmez. Benimki güya i5 13. nesil

Son düzenleme:
Hocam
Tüketici hakem heyetine gidip şikayet edicem onlar halleder zaten

Bilgisayar mağazada almamaya çalışıyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mesela bu en low ayarlarda ve işlemci i5 11. nesil ve 8X MSAA kullanıyor 160ın altını görmedi msaayı kapatsa 200ün altını görmez. Benimki güya i5 13. nesil
Hocam bu 960p low yalnız FPS az bile videodaki pcye benim arkta aynı sistem var 1080p high 170 FPS civarı aliyordu

Geri
Yukarı