HP Victus 15 RTX 4050 emülatör PUBG'de 25 FPS veriyor

trentwoarm

Femtopat
Daha fazla  
HP Victus 15-FA1035NT laptopunu kullanıyorum. RTX 4050 ekran kartına sahip ancak PC emülatöründen PUBG Mobile oynarken 25 FPS alıyorum. BIOS ve driverlar güncel. GPU utilizasyonu heaven benchmark testinde yüzde yüzü görüp ortalama 190 FPS alırken PUBG Mobile da utilizasyon 10'u FPS 30'u geçmiyor. Sadece PUBG Mobile de değil HOI4'te 1936 da zamanı durdurunca 40 zamanı fulleyince 20 FPS alıyorum.

Son düzenleme:
HP Victus 15-FA1035NT laptopunu kullanıyorum. RTX 4050 ekran kartına sahip ancak PC emülatöründen PUBG Mobile oynarken 25 FPS alıyorum. BIOS ve driverlar güncel. GPU utilizasyonu heaven benchmark testinde yüzde yüzü görüp ortalama 115 FPS alırken PUBG Mobile da utilizasyon 10'u FPS 30'u geçmiyor. Sadece PUBG Mobile de değil HOI4'te 1936 da zamanı durdurunca 40 zamanı fulleyince 20 FPS alıyorum.

Emulatörden oynuyorsun. Normal bu kadar düşük olması. Bir de PUBG neden emulatörden? Yani PC içinde varken kalkıp emulatörden oynamak, bilemeyeceğim.

Emulatörden oynuyorsun. Normal bu kadar düşük olması. Bir de PUBG neden emulatörden? Yani PC içinde varken kalkıp emulatörden oynamak, bilemeyeceğim.

Emulatörden oynuyorsun. Normal bu kadar düşük olması. Bir de PUBG neden emulatörden? Yani PC içinde varken kalkıp emulatörden oynamak, bilemeyeceği.

Ben Windows 11 kullanıyorum Microsoft appleri arasında PUBG Mobile yok. Hatta arama butonuna yazdığınızda Microsoft un sizi ilk yönlendirdiği yer GameLoop emülatörü. Hadi bu neyse HOI4'ü nasıl açıklıyoruz peki o direkt Steam'den.

Ben Windows 11 kullanıyorum Microsoft appleri arasında PUBG Mobile yok. Hatta arama butonuna yazdığınızda Microsoft un sizi ilk yönlendirdiği yer GameLoop emülatörü. Hadi bu neyse HOI4'ü nasıl açıklıyoruz peki o direkt Steam'den.
PUBGM ile PUBG arasında ne fark varki? Bu saydığın tüm oyunlar zaten pc içinde var. Bakabilirsin. İstersen linkte atabilirim.

ben pubg mobile oynamak istiyorum steamde yok napıcam.cidden mobile ile PUBG yi aynı mı görüyorsun

Cihaz şarja bağlı ve performans modunda kontrol merkezinden değil mi?
elbette şarjda, performans modunda ama kontrol merkezini bilmiyorum sanırım nasıl öğrenebilirim

ben pubg mobile oynamak istiyorum steamde yok napıcam.cidden mobile ile PUBG yi aynı mı görüyorsun
Arasındaki farkı söyle, karışmayayım. Ne gibi farklılıklar var, merak ettim şimdi. Oynamadığım için bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı