HP Victus 15 vs HP Victus 16

Bütçe
20.000-28.000
Rica ederim. Seçim sonrasına kalmamanız sizin yararına olur. Fiyat olarak ikiye katlayabilir. Muhtemelen YouTube'da inceleme videosu çekerim, oradan da inceleyebilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

Hocam şu an LGS senem olduğu için babamın erkenden alabileceğini sanmıyorum. 2-3 ay sonra olmasının bir sebebi de yeni eve taşınacak olmamız. Vallaha hayırlısı diyeyim. İnşallah işime yarayacaktır aldığımda. Çekeceğiniz video için de çok teşekkür ederim.

Bende bu bilgisayarı araştırıyorum, ekran kartı 75W yeterli mi?

13.en son nesil olması ve i7 işlemci ekran kartınında 6gb olması ve 16 gb ram beni cezbediyor bu özelliklerde diğer bilgisayarlara baktığımda fiyatlar 33binden başlıyor.Çok kararsızım..

Son düzenleme:

13.en son nesil olması ve i7 işlemci ekran kartınında 6gb olması ve 16 gb ram beni cezbediyor bu özelliklerde diğer bilgisayarlara baktığımda fiyatlar 33binden başlıyor.Çok kararsızım..
Ben iade etmeyi düşünüyorum arkadaşlar. Çünkü bu bilgisayarlarda 3060 ile 4050 arasında gözle görülür farklar var. DDR4 olması da beni üzüyor açıkcası. Bunun 3060lık olan versiyonunu veya tulpar t5 v20.5 bilgisayarı almayı düşünüyorum. Tulparda hem mux swich var hem de 130w lık bir ekran kartına sahip. DDR5 olduğundan dolayı da 3060lık victus almayı düşünüyorum. Bir de bu bilgisayarın 2 adet usb giriş portu var. Bence çok saçma. Ayrıca kasada ssd için 2. bir yer bulunmuyor. Yani ssd için tek slot var.

Bunun 3060'lık olan versiyonunu veya Tulpar T5 v20.5 bilgisayarı almayı düşünüyorum.

HP Victus Gaming 16 dizüstü bilgisayar, 16-D1026NT, 16.1" FHD 144 Hz IPS, Intel Core i5-12500H, 16 GB RAM, NVIDIA GeForce RTX 3050, 512 GB SSD, FreeDOS, mika gümüşü, 6G0l1EA Amazon.com.tr
Ben bunu almayı planlıyorum hocam birkaç arkadaşım da bunu almamı önerdiler. Belki biraz düşük olabilir ama eğitimim için yeterli olacağını düşünmekteyim. Oynayacağım oyunlar GoW CoD vs. . GoW'u kaldırır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada 3050 için testler yapılmış. Bence 12. Nesil işlemci ve 3050 yeterli gelecektir. Ben bu oyunu kendi bilgisayarımda oynamadım. Steam pubg, warframe, valo, pubg mobil gibi birkaç oyun oynadım. Rahatlıkla açıyor. Ben mühendis olduğumdan bunların yanında çizim ve yazılım programları da kullanıyorum. Render gibi işlemlerde iyi bir bilgisayara ihtiyacım olduğu için ve ekran kartı 130w olduğu için tulpar aldım. Senin bütçen neyi alabiliyorsa onu al. İlerde işe girdiğinde değiştirsin. Eğitimin için kat ve kat yeterli olacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Burada 3050 için testler yapılmış. Bence 12. Nesil işlemci ve 3050 yeterli gelecektir. Ben bu oyunu kendi bilgisayarımda oynamadım. Steam pubg, warframe, valo, pubg mobil gibi birkaç oyun oynadım. Rahatlıkla açıyor. Ben mühendis olduğumdan bunların yanında çizim ve yazılım programları da kullanıyorum. Render gibi işlemlerde iyi bir bilgisayara ihtiyacım olduğu için ve ekran kartı 130w olduğu için tulpar aldım. Senin bütçen neyi alabiliyorsa onu al. İlerde işe girdiğinde değiştirsin. Eğitimin için kat ve kat yeterli olacağını düşünüyorum.
HP Victus Gaming 16 dizüstü bilgisayar, 16-D1026NT, 16.1" FHD 144 Hz IPS, Intel Core i5-12500H, 16 GB RAM, NVIDIA GeForce RTX 3050, 512 GB SSD, FreeDOS, mika gümüşü, 6G0l1EA Amazon.com.tr
Ben bunu almayı planlıyorum hocam birkaç arkadaşım da bunu almamı önerdiler. Belki biraz düşük olabilir ama eğitimim için yeterli olacağını düşünmekteyim. Oynayacağım oyunlar GoW CoD vs. . GoW'u kaldırır mı?
Bu videoyu da kendine rehber edinebilirsin.

Son düzenleme:
Burada 3050 için testler yapılmış. Bence 12. Nesil işlemci ve 3050 yeterli gelecektir. Ben bu oyunu kendi bilgisayarımda oynamadım. Steam PUBG, Warframe, Valorant, PUBG Mobile gibi birkaç oyun oynadım. Rahatlıkla açıyor. Ben mühendis olduğumdan bunların yanında çizim ve yazılım programları da kullanıyorum. Render gibi işlemlerde iyi bir bilgisayara ihtiyacım olduğu için ve ekran kartı 130W olduğu için Tulpar aldım. Senin bütçen neyi alabiliyorsa onu al. İleride işe girdiğinde değiştirsin. Eğitimin için kat ve kat yeterli olacağını düşünüyorum.

Bu videoyu da kendine rehber edinebilirsin.

Tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Gerçekten müteşekkirim.

Bence bu bilgisayarın en iyi özelliklerinden biri batarya. Monster bunun yanında yarım kalıyor. Eko modunda 6-7 saat takılıyorum (youtube, video falan). Oyunu hiç bataryada oynamadım. Ama rahat 3 saat götürür.

Geri
Yukarı