HP Victus 15L alınır mı?

Khanis41

Femtopat
Daha fazla  
Bir oyun bilgisayarı almayı düşünüyorum ilk başlarda laptop düşüncem vardı ama sonra masaüstünün her türlü daha iyi olduğuna karar verdim ve masaüstüne yöneldim bütçem kasada 30 lira civarında monitör vs. 35 lira en fazla düşünüyorum Hepsiburada'da HP Victus kasa var 6 ay peşin fiyatına taksit yapıyor şubatta ödemeli sizce alınır mı? Linki bırakıyorum
HP Victus 15L Gaming TG02-1014NT Intel Core i5 13400F 16 GB 1TB+512 GB SSD RTX3050 FreeDOS Masaüstü bilgisayar 80C93EA

Son düzenleyen: Moderatör:

Ryzen 5 7500F gayet güzel bir işlemci, kim diyor bunu? AM5 işlemcilere kötü diyen insan ilk defa gördüm :D

İşlemcisi dışında güzel sistem, işlemci değiştirilebilir.

İşlemcinin nesi kötü lütfen açıklayın.

Hocam arkadaş Ryzen 5 5500 ile 5 5600'ün arasındaki farkı dahi bilmiyordur bence, uğraşmamak lazım.

Neden bu kadar takıldın Uğur? Atılan linki mikroskopla incelemediğim için kusuruma bakma.

Takıldığım bir nokta yok, sadece anlamadığım şey şu. Hani biz 2017'de çıkan bir işlemciyi neden 4060'lı bir sistem ile bir araya getirip paylaşalım?

Bu arada bütçeyi monitör dahil 30 bin zannediyordum 35 bin imiş o yüzden 4060'lı sistem attım :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı