HP Victus 16 1045NT i5 12500H hızlı 2.50'ye düşüyor

Talisca06

Hectopat
HP Victus 16-d1045nt (68P30EA) Notebook bu laptopu kullanıyorum. CPU Zden stres testi yaptığım işlemci hızı 2.80i falan anca görüyor ve bir süre sonra işlemci %80 kullanıyor hızı ise 2.50ye falan düşüyor. Sitede ise temel frekans 3.30 yazıyor bilgisayarıma baktığımda 2.50 yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pekte fazla olmamış, 2-3 aya bakım yapilabilir gene de. Oyunlarda herhangi bir drop yemiyorsunuz değil mi? CPU'nun fazla yük altında throttle yemesi normal. UV imkanı da yok bu modellerde.

Pekte fazla olmamış, 2-3 aya bakım yapilabilir gene de. Oyunlarda herhangi bir drop yemiyorsunuz değil mi? CPU'nun fazla yük altında throttle yemesi normal. UV imkanı da yok bu modellerde.

Hocam FIFA da aşırı drop yiyorum ama oyundan kaynaklı diye düşüyorum. Diğer oyunlarda 5 10 veya 15 FPS dalgalanması yaşıyorum o da normal diye düşünüyorum. Sizce normal mi? Macun siparişi verdim wipaste C2 onu uygulayacağım yarın.

Hocam FIFA da aşırı drop yiyorum ama oyundan kaynaklı diye düşüyorum. Diğer oyunlarda 5 10 veya 15 FPS dalgalanması yaşıyorum o da normal diye düşünüyorum. Sizce normal mi? Macun siparişi verdim wipaste C2 onu uygulayacağım yarın.

MUX olmayan cihazlarda bu tip dalgalanmalar normal hocam, takip edin eğer işlemci frekans kısmıyorsa sıkıntı ondan değildir.

Geri
Yukarı