HP Victus 16 4050 Ryzen 5 laptop nasıldır?

Bütçe
20000-30000

OsmanTalhad

Femtopat
Daha fazla  
HP Victus 16 RTX 4050 Ryzen 5 7640HS.
512 GB modelini almayı düşünüyorum aşırı yüksek grafik oyunlar oynamıyorum CS:GO veya Valorant gibi oyunlar oynuyorum aşırı yüksek performans beklentisi içinde değilim donma kasma olmadan uzun yıllar kullanabileceğim bir laptop arıyordum. Bu model hakkında ne düşünüyorsunuz. Aynı fiyat bandında önerebileceğiniz başka bir ürün var mı?

Nitro 16 varken alınmaz.

HP Victus 16 RTX 4050 Ryzen 5, CS:GO ve Valorant gibi oyunlar için yeterli performans sunar, uzun yıllar kullanım için uygun bir seçenektir. Aynı fiyat bandında benzer performans sunan alternatif olarak, ASUS TUF veya Lenovo Legion serilerine bakabilirsiniz.

Nitro 16 varken alınmaz.

Peki Nitro 16'nın ne gibi artıları var Victus'a göre?

Öneriyorsak iyi olduğu için öneriyoruz, Acer'e veya Nitro serisine bayıldığımızdan değil.
Bence değil ikisini de denedim Nitro 16'nın ekranı çoğu Victus'tan iyi evet ama mesela 240Hz 300 nit ekranı olan Victus modeli de var ayrıca epey ağır ve taşıması sıkıntı bir laptop bir de sıvı metal var sürekli çantada sağa sola taşınıyorsa 3-4 yıl sonra sıvı metalden bozulan Nitro 16 konuları ile dolacak burası soğutma olarak en ağır yükte buz gibi 60 derecede çalışmıyor Nitro'lar diğerleri neyse o da turboyu kapat 70 derecelerde takılıyor üstüne maksimum fanda kullanırsan 6500 RPM fan sesi ki bu değer Victus'ta maksimum 5800 RPM ama neyse herkesin kendi fikri kendi parası seçimi saygı duyarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı