HP Victus 16 alınır mı?

₺25000 bütçem var bundan daha iyis var mı acaba + 16 GB RAM'dir.

Hocam eğer 25k fiyat sınırı var ise gidip 3050 Ti 4 GB almak pek mantıklı değil gibi geliyor. Bende de Victus 16 3050 Ti var. Ekran kartı aman aman kötü değil ama onun yerine Victus 15 4050 tercih edilebilir. 15 ile 16 arasındaki fark iç donanım dizaynı fan yerleştirmesi ve ısı borusu farkıyla ortaya çıkan soğutma performansı ayrıca ekran boyutu. Soğutma performansı hariç pek de bir fark yok. O da çok kötü bayağı ısınıyor değil yani, isterseniz YT'den o model varsa ona eğer yoksa onun muadili olan 15'lerin inceleme videolarını izleyin sıcaklık değeri bilgisine az çok hakim olursunuz.

Hocam eğer 25k fiyat sınırı var ise gidip 3050 Ti 4 GB almak pek mantıklı değil gibi geliyor. Bende de Victus 16 3050 Ti var. Ekran kartı aman aman kötü değil ama onun yerine Victus 15 4050 tercih edilebilir. 15 ile 16 arasındaki fark iç donanım dizaynı fan yerleştirmesi ve ısı borusu farkıyla ortaya çıkan soğutma performansı ayrıca ekran boyutu. Soğutma performansı hariç pek de bir fark yok. O da çok kötü bayağı ısınıyor değil yani, isterseniz YT'den o model varsa ona eğer yoksa onun muadili olan 15'lerin inceleme videolarını izleyin sıcaklık değeri bilgisine az çok hakim olursunuz.
Attığıma bakın hocam o en iyisi.

₺25000 bütçem var bundan daha iyis var mı acaba + 16 GB RAM'dir.

HP Victus Gaming 15-fa1045nt (7P8M6EA) Notebook

Bu 13.nesil Intel işlemci ve 3050 6 GB olması hasebiyle tercih edilebilir. En azından 4 GB değil.

Attığıma bakın hocam o en iyisi.

Olabilir hocam kendim Acer kullanmadım daha çok bildiğim ve kullandığım marka model üzerine bilgi vermek istedim.

İyi yapmışsınız hocam. Ama Acer'in ekran kartı daha iyi. O yüzden daha mantıklı olacaktır.

3050 6 GB ile 4050 6 GB arasında genel manada 10 FPS oynuyor ama işlemci tarafında da 13.nesil farkı var hocam. İşlemciyi mi tercih ederdiniz yoksa grafik kartını mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı