HP Victus 16 alınır mı?

Dalga falan geçmiyorum şu bomboş Victus haterlığına gönderme yaptım öyle bir algı var ki forumda sanarsın Victus sürünüyor dokununca 90 derece oluyor şöyle kötü böyle berbat alakası bile yok neyse herkesin kendi parası kendi tercihi.
bak kardeş ben bilgiayar mühendisi abilerimle bunun testini yaptım aynı özellikli bir hp victus ile asus vardı karşılaştırma yapıldı asus victustan daha performasnlıydı ve tüm ekipmanlar aynıydı. Hayatımda victus kadar boş görmedim göremeyeceğimde nitro bile daha iyi

Bak kardeş ben bilgiayar mühendisi abilerimle bunun testini yaptım aynı özellikli bir HP Victus ile ASUS vardı karşılaştırma yapıldı ASUS Victus'tan daha performasnlıydı ve tüm ekipmanlar aynıydı. Hayatımda Victus kadar boş görmedim göremeyeceğimde Nitro bile daha iyi.

Victus alınır mı? Sorusundan bağımsız olarak ASUS ile Victus'u karşılaştıramazsın, fiyatları aynı değil zaten :)

Victusu aynı fiyat bandında muadilleri ile karşılaştırıp karar verebilirsiniz.

bak kardeş ben bilgiayar mühendisi abilerimle bunun testini yaptım aynı özellikli bir hp victus ile asus vardı karşılaştırma yapıldı asus victustan daha performasnlıydı ve tüm ekipmanlar aynıydı. Hayatımda victus kadar boş görmedim göremeyeceğimde nitro bile daha iyi

RTX 40 serisi kartlar direkt olarak 100W limitleniyor. Boşa Victus haterliği yapmanın anlamı yok. Belli ki abilerin boşa mühendis olmuş.

Geri
Yukarı