HP Victus 16 alınır mı?

heaxbey

Decipat
Daha fazla  
@erengore Hocam merhaba. HP Victus 16'nın bu modeli alınır mı? Acaba? Önermediğinizi görmüştüm konularda, lakin tekrar bir sormak istedim. Neden önermiyorsunuz onu da açıklarsanız sevinirim.

1711201083810.png

Baktığım mağazada sadece en iyi bu vardı o yüzden. yoksa nitro 16, ve ya helios neo 16 tercih ederim.
İnternetten almanı öneririm Victus serisi tamamen şişirme 4060 cihaza bile %45 ntcs panel koymuşlar, + ekranda açılma sorunu yaşayan insanlar var 30 bin tl vermeye gerek yok nitro 5 bile daha iyidir.

İnternetten almanı öneririm Victus serisi tamamen şişirme 4060 cihaza bile %45 ntcs panel koymuşlar, + ekranda açılma sorunu yaşayan insanlar var 30 bin tl vermeye gerek yok nitro 5 bile daha iyidir.
İnternetten sipariş taraftarı değilim.

Ben aldım sorun yaşamadım hb üzerinden yetkili satıcıdan alırsanız sorun yaşamazsınız, mağazalarda hem daha yüksek fiyata satılıyor gereksiz.
Ucuza satan mağazada var orayla da ilgileniyorum. baktığım mağazada fiyat muadiline helios neo 16 mevcut bir başka mağazada. bu mağazada varsa buradan almayı düşünüyordum. ve ayriyeten türkiyede yaşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı