HP Victus 16 alınır mı?

Bütçe
37000

EsTable

Hectopat
Daha fazla  
Model bu arkadaşlar. Bütçem 35-37 arası nir şey üstüne çıkamam küçük miktarlar hariç. Genelde oyun ve mühendislik yazılım için kullanacağım. İstediğin en büyük şey ısınma sorunu yasamamak. Soğutucu da alacağım altına koymak için ama yine de söylemek istedim ısınma sorunuyla karsılasmak istemiyorum. Bildiğim kadarıyla bu modelin ısıtması iyi. Tek sorun Victus'un bu serisinde çok fazla kişi ekranı yerlere vuruyor. Çok fazla takılmam ama bu paraya vermisken bir seviyenin altında olmasını da istemem. Simdiden teşekkür ederim.

Bu model varken alternatif aramaya pek gerek yok;

Muazzam bir panele sahip.

i7'li version var bende hocam. Undervolt yaptım GTA V'de very highda 180 FPS. Isınıyor mu, işlemci 80 derece görüyor bende. FPS sabitleme ile undervolt yapıyorum 60 derece. Dandik bir laptop soğutusucu var 2 fanlı soğutuyor öyle.

Bu model varken alternatif aramaya pek gerek yok;

Muazzam bir panele sahip.

Hocam şu an çok bilgim yok ama geçen yıl bu bütçede bir araştırma yapmıştım abim için. Bu bütçedeki Nitro'lardan çok fazla ısınma şikayeti görüyordum.

i7'li version var bende hocam. Undervolt yaptım GTA V'de very highda 180 FPS. Isınıyor mu, işlemci 80 derece görüyor bende. FPS sabitleme ile undervolt yapıyorum 60 derece. Dandik bir laptop soğutusucu var 2 fanlı soğutuyor öyle.

Ekrandan memnun musunuz? Almamı önerir misiniz?

Hocam şu an çok bilgim yok ama geçen yıl bu bütçede bir araştırma yapmıştım abim için. Bu bütçedeki Nitro'lardan çok fazla ısınma şikayeti görüyordum.

Geçen yıl olan Nitro model de cok iyiydi, bu cok cok daha iyi bir model. Sıvı metal mevcut soğutma sisteminde. Kalite olarak Victus'tan boy boy iyi.

Teşekkürler hocam o zaman bir tık daha o tarafa kayıyorum fikir olarak.

Sizin için çok daha iyi olur. Pişman etmez. Üst konfigürasyon halinin incelemesine buradan ulaşabilirsiniz. O model paneli 2K, işlemci biraz daha iyi ve RTX4070 var farklı olarak. Genel bir fikir verir size.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı