HP Victus Gaming 16 laptop alınır mı?

Arkadaşlar sistem bu iyi mi her oyunu 60+FPS oynatır mı?
Aynı cihazı Nisan'ın ortasından beridir kullanıyorum, kullanıcı yorumumu paylaşmak isterim.

ETS2 için en üst ayarlarda şöyle yorum yapayım:
Bazı eski yerlerde yağmur yağmıyorsa traffik az ise 80 FPS dahi olabiliyor.
Ama en kötü koşullarda (yağmur + traffik arttırma modu + yeni sayılalabilecek yerler + grafik modları) 30-45 FPS oluyor.
TruckesMP'de Kirkenes maden yolunun en kalabalık yerlerinde yağmur yağmıyorsa 20 FPS oluyor ama bende ayar düşürmek işe yaramadı.

Forza Horizon 5'te ekstrem ön ayarının VRAM önemlidir anlamına gelen şey yazanlar yüksekte diğerleri ekstremde tam hatırlamıyorum ama 80-100 FPS civarı diyebilirim.

Forza Horizon 4'te her şeyi fulleyebiliyorsunuz FPS de gayet iyi oluyor.

CPU sıcaklığı TurboBoost kapatmazsanız ve masadan yüksekte tutmazsanız 101 dereceye sabitleniyor. Masadan gayet iyi şekilde kaldırırsanız 88-95 arası sabitleniyor.

Yükseltmelerde ise Kingston Fury Impact modelinin 2 tane 8 GB olanını ekledim SSD olarak ise Kioxia Exceria G2 taktım ama taktığım SSD'ye adam akıllı Windows yükleyemedim, yeniden başlatmalarda 3F0 hatası veriyordu hep.

Ben de aynı laptopu düşünüyorum alınır mı,ısınma sorunu var mı acaba?
Aynı cihazı Nisan'ın ortasından beridir kullanıyorum, kullanıcı yorumumu paylaşmak isterim.

ETS2 için en üst ayarlarda şöyle yorum yapayım:
Bazı eski yerlerde yağmur yağmıyorsa traffik az ise 80 FPS dahi olabiliyor.
Ama en kötü koşullarda (yağmur + traffik arttırma modu + yeni sayılalabilecek yerler + grafik modları) 30-45 FPS oluyor.
TruckesMP'de Kirkenes maden yolunun en kalabalık yerlerinde yağmur yağmıyorsa 20 FPS oluyor ama bende ayar düşürmek işe yaramadı.

Forza Horizon 5'te ekstrem ön ayarının VRAM önemlidir anlamına gelen şey yazanlar yüksekte diğerleri ekstremde tam hatırlamıyorum ama 80-100 FPS civarı diyebilirim.

Forza Horizon 4'te her şeyi fulleyebiliyorsunuz FPS de gayet iyi oluyor.

CPU sıcaklığı TurboBoost kapatmazsanız ve masadan yüksekte tutmazsanız 101 dereceye sabitleniyor. Masadan gayet iyi şekilde kaldırırsanız 88-95 arası sabitleniyor.

Yükseltmelerde ise Kingston Fury Impact modelinin 2 tane 8 GB olanını ekledim SSD olarak ise Kioxia Exceria G2 taktım ama taktığım SSD'ye adam akıllı Windows yükleyemedim, yeniden başlatmalarda 3F0 hatası veriyordu hep.

Ben de aynı laptopu düşünüyorum alınır mı,ısınma sorunu var mı acaba?
Ben memunum, bu bütçede daha iyisi yoksa alınır.
Isınmasına gelince giriş seviyesi olduğu için ısınması biraz fazla gelebilir size.
TurboBoost kapatmazsanız, cihazı yükseltmezseniz CPU 101 derecede bir kaç saat sonra 101-102 derecelerde geziyor.
Cihazı durduğu zeminden ekran tarafına 2-3 santimetrelik bir şey koyarak yükseltirseniz 88-95 arası değişiyor.
TurboBoost kapatıp cihazı yükseltmezseniz 86-88 derecelerde geziyor.
Ekran kartı sıcaklığını hatırlayamıyorum maalesef, daha çok CPU'yu kontrol ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı