HP Victus 16 D-1047NT sarı tonlu ekran

Ürünü bugün teslim aldım ve ekran sağlam geldi ama bu sefer de hoparlörden pıt pıt diye ses geliyor, umarım yeni kurulum yaptığım için böyledir bir süre daha bekleyeceğim başında, böyle devam ederse değişim isteyeceğim
Bu 2. siparişiniz miydi aynı ürünün hocam ve ithalatcısı hangisi ekranında sorun çıkmayan ürünün

Hoparlör düzeliyor ses sürücüsünden kaynaklı bu arada

Bu 2. siparişiniz miydi aynı ürünün hocam ve ithalatcısı hangisi ekranında sorun çıkmayan ürünün

Hoparlör düzeliyor ses sürücüsünden kaynaklı bu arada
kurulumu tamamladım, ithalatçı penta. çok ciddi değil ama samsung 27 inç monitörümle karşılaştırınca çok hafif bir sarımsılık var. intel graphics control center üzerinden biraz oynarak düzeliyor

hoparlör de düzeldi hocam driverları kurunca

kurulumu tamamladım, ithalatçı penta. çok ciddi değil ama samsung 27 inç monitörümle karşılaştırınca çok hafif bir sarımsılık var. intel graphics control center üzerinden biraz oynarak düzeliyor

hoparlör de düzeldi hocam driverları kurunca
Hocam siz tam olarak hangi modeli almıştınız bu arada. Bir de windowsun ekran kalibre uygulaması daha çok işe yarıyor bende

Hocam bilgisayarım özellikler'e gelince işlemci kısmında kaç GHz görünüyor bende 2.50 GHz yazıyor da 3 olması gerekiyor diye düşündüm hpyi filan aradım normal dediler bir bakabilir misiniz
hocam 2.5ghz normal, bende de öyle yazıyor. 3.8ghz oveclocklu hali, senin bir müdahale yapmana gerek yok kendisi gerektiği durumlarda 3.8ghz'e çıkıyor

AMD'nin Adrenaline uygulamasından renk ayarı çektiğinizde düzeliyor aslında. Bu değerlendirmedeki ayarları uygulamanızı öneririm. Sanırsam konuyu açan arkadaş iade etmiş fakat başlığa gelen bu laptoptan alan kişiler bu ayarları deneyebilir.
1695725674372.png

Yeni konular

Geri
Yukarı